Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most mit csináljak? :' (

Nikcsu kérdése:

Most mit csináljak? :' (

Figyelt kérdés
volt egy barátom akit egy hét alatt nagyon nagyon megszerettem. aztán egy hét után kinyögte hogy ő még szereti az előző barátnőjét, aki azért szakított vele mert szerette az előző pasiját, aztán a csaj rájött hogy mégis szereti az én volt barátomat, és újra összejöttek.szerintetek valahogy vissza tudnám őt szerezni?
2010. nov. 6. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek???Inkább tartsd magad távol tőle és keress olyat, aki TÉGED szeret, mert megérdemled, mert ez mindenkinek jár!!!
2010. nov. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha igazán szeret vissza akar majd menni hozzád.:)

tudom könnyű mondani, de találsz még pasit, ne aggódj,találsz nála biztosan jobbat!:)

2010. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tudom milyen érzés ez..: S de hidd el én is csak azt tudom mondani, hogy jönni fog másik srác, aki jobban fog szeretni téged.
2010. nov. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem:'(
2010. nov. 9. 19:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!