Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi a menő vagy sláger játék...

Mi a menő vagy sláger játék 9-10 éves kislányoknál? Mit érdemes karácsonyra venni aminek biztos örülne?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 06:54
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Hát azt hiszem, hogy most a Hannah Montana a menő( tánc szőnyeg, ruha, ceruza, stb.)
2010. nov. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

elsőnek: hidd el nálunk az már ciki.

szerintem kérdezd meg,hogy mi érdekli,vagy hát a gyereked tudnod kéne mit néz tv-ben mi érdekli.biztos találsz neki valamit.:)

2010. nov. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Másodiknak Hidd el nem ciki még náluk :) 10.es vagyok és még néhány osztály társamnak ilyen cuccai vannak meg hercegnős tolltartó stb... Sláger játék=jó drága játék amivel max 1 hónapot egész életében játszik a gyerek

asszem ezek a kis mini bólogató dögök a menők most.

2010. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne olyan dolgot vegyél, ami most menő, most divatos, most vannak oda érte sokan, mert:


1. Az ilyen "nagyon menő" dolgoknak mindig vannak utálói is, azonos korosztályban, sokan cikizik a "rajongókat" azzal, hogy hú de gáz a Hannah Montana/Harry Potter/Hallo Kitty stb stb

Szóval ha a kislány épp nem tartozik a rajongók közé, akkor egy ilyen slágerajándékkal nagyon mellé lehet lőni.


2. Ezek általában a legjobb esetben is 1-2 évig divatosak csak, de sok esetben sokkal hamarabban megunják a gyerekek, ha már költesz rá, érdemes lenne valami hasznosabb dologra


Biztos tudod a kislányról, miket szeret, ha meg nem, kérdezz meg valami családtagot, vagy ismerőst. Én pl. lány vagyok, de kiskoromban utáltam babázni. Sokszor kaptam babát ajándékba, fésülhető Barbie, sminkelhető Barbie, lovagló Barbie... akkor ezek voltak a menő, sláger ajándékok, én mégse örültem nekik soha, csak udvariasságból vágtam jó képet a dologhoz. Ezért ha ilyen Hannah Montana cuccon gondolkozol, mindenképpen tudd meg előre, hogy szereti-e egyáltalán.


Nekem van egy 9 és fél éves lány unokatesóm, ő az ilyen kreatív dolgokat szereti, gyöngyöt fűzni, fonálból mindenféle dolgokat csinálni, párnából meg vattából állatokat varrni stb, lehet kapni ilyen készleteket. Meg festeni, rajzolni, olvasni (nekem ebben a korban a Harisnyás Pippi volt a kedvencem, imádtam 9 éves koromban!)

2010. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a 9-10 évesek mióta kamaszok? -.-
2010. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Adam Lambertes dolgokat tudok még ajánlani a Hanah Montana és a Scoby-Doo mellett. hugom 10 éves és nála ezek a befutók :D
2010. nov. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!