Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha most 3.7 az átlagom a...

Ha most 3.7 az átlagom a 'főbb' tantárgyakból akkor?

Figyelt kérdés

Szóval a rajz,tesi,infó kivételével 3.7 az átlagom abból még félévig lehet MINIMUM 4.2???

:(

Az a baj,hogy becsúszott 3 2-es! TZ és ez iszonyúan levitte az átlagom.

8.os vagyok, a felvételi miatt nem kell izgulnom (6 osztályos gimibe járok),de a 4.2-es átlagnak félévkor meg kell lenni..

Szerintetek lehetetlen??

Nem tudom mióta ezen izgulok anyáéknak else merem mondani,hogy nincs meg a 4-es alatt van az átlag..


2010. nov. 17. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed javítani. Mellesleg én most hetedikes vagyok és én is rontottam pár tizeddel. Nekem - rajz, tesi, infó kivételével - 4,6 az átlagom, eddig meg 4,85 volt, tehát én is kezdek egy kicsit aggódni, bár nekem még nincs olyan közel a felvételi, mint neked. Csak az a fontos, hogy tanulj, és az legyen a legfontosabb, ne legyél lusta rá. És természetesen keresd meg a számodra legegyszerűbb, legkedvezőbb tanulási módszert.
2010. nov. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az csúszott be a 3db 2-es,mert vakbél műtétem volt és nem tudtam rá felkészülni és a tanár azt mondta majd kijavítom írjam meg,persze javítót nem írhattam,kivéve kémiából,de az 5-ös lett,biológiából meg fizikából nem volt javító,mondjuk fizikából feleltetett ma,de az 4-es lett és így az nem lett ezzel kijavítva :/

2.válaszoló: köszönöm.remélem :)

2010. nov. 17. 21:08
 3/4 A kérdező kommentje:

3.válaszoló: "felvételi miatt nem kell izgulnom (6 osztályos gimibe járok)"

és köszi a választ,igen csak az a baj,hogy én nem pár tizeddel rontottam,mert év végén 4.76 volt az átlagom..

mondjuk a tavaly félévim az rosszabb volt..

köszi a választ.

2010. nov. 17. 21:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Még tudsz javítani, bővan van időd, de tényleg tanulj!

Én is 8.-os vagyok, és nekem most 4,2 az átlagom, jobb mint tavaly ilyenkor :D

Nekem még csak egy 2-esem van, az is német, kompetencia volt... szoval nagyon nehéz, de mindegy kijavítottam egy csomó szódoga (hibátlanD) 5-össel. Van néhány hármasom is, pl.: matekból, de nagyon érthetetlen anyagot veszünk..:( és pont holnap is írunk belőle dogát, az is rossz lesz, (vagy nem:D)

Na, szóval, van még idő javítani, nekem is kell, majd eggyütt megcsináljuk:D:D

2010. nov. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!