Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Végig ilyen volt vajon, csak...

Végig ilyen volt vajon, csak én nem láttam?

Figyelt kérdés

Felső tagozatba átmentem legjobb barátnőmmel egy új suliba. Alsóban mindig ő volt a kiskirálylány, a legnépszerűbb, az osztály kedvence, én meg a kivételes, aki a barátja lehetett.

Aztán ugye elmentünk... És ott népszerűbb lettem mert én elég könnyen beilleszkedem. Egy másik lány is velünk jött, aki alsóban a "nyomoroncokhoz" tartozott. Most ő az én volt legjobb barátnőm pincsije.

Én azóta viszont elég népszerű lettem, tavaly én voltam az egyetlen újonc, aki kapott karácsonyi ajándékon osztályon belüli húzáson kívül. (a "menők" közül mindenki fölöttem jár 1-2 évvel)

Szóval csak néhányan vagyunk magyarok, tehát külön vagyunk mi magyar "menők". És van egy fiú a baráti körünkben akibe nagyon beleszerettem... Láthatóan én is tetszem neki. De mikor átjöttünk ebbe a suliba, emiatt a fiú miatt dobta a "barátnőm" az akkori fiúját, mert biztos volt benne hogy megszerez egy idősebb fiút... És egyik nap kérdezősködött én meg feleltem mindenre mert éppen gitároztam és a művészi elmerültség, stb... gyorsan le akartam rendezni. Ilyeneket kérdezett:

Tetszik XY?

Mi tetszik benne?

Dehát nem is kedves! Akkor?


és felvette hangfelvételre és megmutatta mindenkinek aki tud magyarul -.-" Egész évben nem hagy békén, folyamatosan csesztet, mert nekünk nem telik minden sz*rra mint nekik, meg mert boldog vagyok...


Bocs hogy kisebb regényt írtam.


12,5/L


2010. nov. 20. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
igazabol nem ertem az egeszet, most az a baj hogy kiestel a meno kategoriabol?vagy az hogy cikiznek? vagy mi? mert a meno tema elmulik , mihelyt massal leszel elfoglalva, pl melo, komolyabb dolgok, tudom most az a komoly dolog ami jelenleg van az eletedben, de hidd el lesznek komolyabb dolgok az eletedben, mint ezek.ja es a fiukat ne fogadasbol ,a koruk miatt,szerezd se te se o hanem szerelembol, majd ha egyszer rad talal ez is rajossz mennyivel jobb dolog igy egyutt lenni valakivel, de addig is eld a tini eletedet:)
2010. nov. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A lényeg:

Népszerű vagyok. Szerelmes vagyok az egyik fiúba a baráti körünkből. Én is tetszem neki. És van ez a lány, akinek szintén tetszik a fiú. És a csajnak volt már egy fiúja amikor ebbe a suliba jöttünk, akit dobott amiatt a fiú miatt akibe szerelmes vagyok. De azért dobta szerencsétlent, mert hogy biztosan megszerzi majd az idősebb fiút is... de nem. És most engem cikiz, mert nem vagyok gazdag és flegma

2010. nov. 20. 23:48
 3/9 anonim ***** válasza:
Hova jársz iskolába?
2010. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet,hogy az nemvagy,de beképzelt az vagy,attól nem kell félmed.. :S tényleg melyik suliba jársz?lehet, ismerlek!
2010. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%

El sem tudod képzelni mikre képesek egyesek azért, hogy előrébb jussanak, és nem kímélnek másokat. Észrevette, hogy nem ő iránta érdeklődnek többen, ezért minden eszközt bevet, hogy visszaszerezze régi pozícióját. A szóban forgó fiú csak tetőzi az egészet.

Lényeg, hogy ne mondj el neki semmilyen titkodat, mert szinte 100%, hogy ellened fogja fordítani. A pletykákkal meg ne foglalkozz, előbb-utóbb úgyis kiderül az igazság.

Remélem tudtam segíteni. :)

2010. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon erőszakos a csaj, nem törődik senkivel és semmivel. El van magától szállva mert modellkedik is... Jah, 9 évesek között. És nem hagy békén! Nem száll le rólam. imádok gitározni és rajzolni, és azt terjesztette rólam hogy agybeteg művész vagyok -.- meg hogy ribanc, mert itt ez a fiú és több volt mint csók.. na persze, még nem is csókolóztunk, nem hogy több! Mit tennétek ha minden áron be akarnának feketíteni?
2010. nov. 21. 14:44
 7/9 anonim ***** válasza:
ez a KARMA. :D eddig ő volt a csúcson, te meg allatta. Most fordult a helyzet. Nagyon becsüldd meg, mind azt, amit kaptál, mert a végén nem marad ebből semmid.:D Mint annak a csajnak.
2010. nov. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon becsülöm, amim most lett, tudom, hogy nem lehetek mindig népszerű és most próbálom kiélvezni:D De próbálom úgymond a jót szolgálni a befolyással
2010. nov. 21. 20:31
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát elég szem....t ez a lány.Én a heledben elbeszélgetnék vele!És ha egyszer te is lealáznád akkor gey időre lehet nem piszkálna.( vagy talán mégjobban elfajulnának a dolgok )
2010. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!