Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor és miert sirtatok utoljara?

Mikor és miert sirtatok utoljara?

Figyelt kérdés
meseld el a te történetedet:)
2010. nov. 30. 19:25
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

úgy igazán tavasszal, akkor órákat zokogtam. Apámban nagyott csalódtam. Nem akarom elmondani konkrétan. Legyen elég annyi, hogy volt benne némi pia, és olyat tett, ami egész életemet(+családomét) végigkíséri majd. Akkor elváltak anyával (örültem neki).

Amúgy úgy "kevésbé" kb. majdnem mindenhéten. Úgy érzem nem szeretnek annyian, mint akiket én.

2010. dec. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este, azért mert nagyon magányos vagyok. Évek óta nem foglalkozik velem senki. Főleg a családom.
2010. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
Háát. Én nem vagyok az a "mindenért sírok és majd úgyis megoldódik egyszer" típus. Utoljára, kb. szeptemberben sírtam, de akkor annyira, hogy a sulim lépcsőjén ültem, nem bírtam felállni, majdnem elájultam :S Két barátnőm sem tudott megvigasztalni. (Az állítólagos, akkori legjobb barátnőmben akkorát csalódtam, mint még emberben soha. Nagyon megbántott, és azóta is mindent rám ken..szerencsére hamar kimutatta a foga fehérjét és ma már teszek rá ;)) Ja, és akkor már, kb. 2éve nem sírtam semmiért.. :// (Pedig közben még a kezem is eltört:S) 13L
2010. dec. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Ma! De nem rossz dolog volt csak fájdalmas.

Egyik bnőm elcsúszott a jégen és úgy akart felállni, hogy a jégen van a lába.Erre én megfogtam a lábát kiraktam a hóba, Ő felemelte és orrba rúgott.Annyira fájt :P Teljes erővel :D Ott bőgtem.nem vérzett meg semmi.

Aztán utána kaptam havat a képembe.na ezért is pityeregtem :D

2010. dec. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem rémlik, hogy a közelmúltban sírtam volna valami miatt. Talán márciusban sírtam egyszer, mert nagyon megbántott valaki, olyan dolgot titkolt el előlem, ami az én életemet is merőben befolyásolta, és már nagyon régóta titkolta, szóval rettentően megbántódtam rajta. Bár akkor is inkább dühömben sírtam:)

17/L

2010. dec. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
78%
Ma. Depresszió..
2010. dec. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 2 és fél hete. Egy fiú miatt. De úgy néz ki, hogy megoldódott a helyzet.
2010. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Egy éve halt meg a barátnőm... Azóta sokszor előfordul, hogyha eszembejut. Legutóbb Karácsony estéjén sírtam, pontosan a Barátnőm miatt, hogy nem lehetünk együtt. Tudom, a szívemben ott van, de mégis... olyan jó lett volna megölelni, megajándékozni! Már vissza tudom fojtani, legalább annyira, hogy szolídan történjen és ne essek össze tőle, de amikor megtudtam, hogy mi történt (és még utána is egy darabig, hogyha eszembejutott) úgy elkapott a sírás, hogy levegőt nem kaptam... Bocs, hogy hosszú lett.


Gyuszi, 19

2010. dec. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap reggel amikor egy meghalt kutyáról írt a gazdája egy verset és benne volt az újságba.

15/L

2011. jan. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazodom ki az egyetlen fiún, aki érdekel... Nagyon szeretem... Azt mondta ő is engem, de a volt barátnője igencsak benehezít:'(

13L

2011. jan. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!