Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 10évesen már "illik"neki...

10évesen már "illik"neki tudnia, hogy nincs mikulás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 6. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Addig örülj, míg hisz benne.
2010. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

öcsém nyáron töltötte a 10-et


boltunk van,minden éven legyártunk többszáz mikuláscsomagot,látja ő is...

de nem hajlandó tudomásul venni

az éven már pedzegette,hogy honnan is tudja a mikulás hogy neki épp az a játék kell,meg hogy a nénik meg a bácsik miért vesznek mikuláscsomagot hisz a mikulás dolga vinni azt,és hogy ő miért nem olyan egyencsomagot kap,hanem csak kedvérevaló van benne


de aztán anya azt mondta neki,h mikor ő gyerek volt és kiváncsiskodott,akkor megmondták neki,hogy mi is van a mikulással,és utána már nem hozott semmit...

értelmes gyerek,nem kérdezett többet,hanem ette tovább a csokiját:D


engem bezzeg 5 se voltam felvilágositottak...de csomagot máig kapok:d

23/N

2010. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%

Inkább tőle tudja meg mint az osztálytársától nem?

Majd úgy érzi magát, hogy becsaptátok.

De lehet, hogy tudja ő csak mégsem mondja el valami okból.

:)

2010. dec. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
tőleD* bocsi elírtam.
2010. dec. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú, nekem inkább az a furcsa, hogy van még olyan 10 éves gyerek aki hisz a Mikulásban. Az unokahúgom osztályában (10 évesek) olyan fiúk és lányok vannak, hogy feláll tőlük a hajam...nemhogy Mikulás...
2010. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen attól tartottam,hogy a suliban majd cikizni fogják...de nem volt semmi amikor kérdeztem.van benne gyanakvás,de még hisz benne......nem szeretném lerombolni az illúzióit..
2010. dec. 6. 20:23
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó,pedig ezek a gyermeki csodák a világ legértékesebb dolgai. Én is nagyon szeretnék még hinni a Télapóban, vagy a Jézuskában. :(


15/L

2010. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát egy "átlagos" gyerek 10 évesen már nem hisz benne!

De ha hisz annál jobb :D

2010. dec. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

Illik tudni, hogy nincs mikulás... 10 évesen már kérem szépen KISKAMASZ! 10 évesen már nem a gyerekkorban kéne lennie, hanem ideje lenne elkezdenie KOMOLYODNI! Én 7 évesen jöttem rá, h ez átverés. Hát... Nagyon megsértődtem és hetekig nem szóltam a szüleimhez... A Jézuskába meg sosem hittem.


16/L

2010. dec. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10 évesen már nem a gyerekkorban kéne lennie, hanem komolyodni?? Jóég, hát miket beszélsz te?! :) 10 évesen még gyerek az ember! Egészen 20 éves koráig ;) általában akkor szoktak tényleg megkomolyodni az emberek... 10 évesen még kérem szépen babázni kell, a játszótéren hintázni, iskolába járni, anyutól a tanuláshoz segítséget kérni, stb... :) Ezek a legcsodálatosabb, gondtalanabb évek, a szerény, őszinte évek. :) Szerintem élvezni kell azt, hogy valaki 10 éves, én is lennék inkább 10 éves... :) hidd el. :)
2010. dec. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!