Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lehet ez már sok lenne neki?

Lehet ez már sok lenne neki?

Figyelt kérdés
Van egy srác az osztályomban.Én nagyon kedvelem őt...de ő csak barátként gondol rám, de tudja nagyon jól hogy én kicsit többre vágyok ennél,ám de a srácnak van egy barátnője aki 100x jobb csaj mint én , a srác(még)nagyon szereti.Vannak napok mikor nagyon le vagyok törve és ilyenkor msn-en mindig megkérdezi óvatosan hogy mi bánt és ő szívesen meghallgat ilyenkor 'virtuálisan kisírom magam a vállán' És többször is volt már olyan hogy a suliban is nagyon rosszul voltam és jól jött volna egy ölelés vagy valami, de nem mertem oda menni hozzá és szemtől szembe 'siránkozni'.És az a kérdés merült föl benne hogy vajon megijedne vagy visszakozna ha a suliban is megkérném hogy vidítson fel??(Nem jövök ki jól a szüleimmel és ő és a legjobb barátnőm az egyetlenek akiknek mindent elmondok,szinte ők a családom,mondjuk úgy.Mikor ezt említettem neki felajánlotta nekem hogy akkor ő lesz az Apuhm.Szóval most én a lánya vagyok ő pedig az én Apuhm. :) )
2010. dec. 16. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Hagyd hogy magától történjenek az események. Ha bejössz neki akkor tuti lépni fog.

Addig amíg szereti a barátnőjét, addig ne akarj közéjük tolakodni, mert abból nem sülne ki úgysem semmi jó.

Légy türelemmel.

20/L

2010. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!