Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lebaglyoznak. Mit tegyek?

Lebaglyoznak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h 6.-as vagyok, és szemüveges... és 4. év vége ótA bagolynak szólítanak a fiúk... Meghogy repülj el innen, ne huhogj stb... Én vagyok (állítólag) az oszt 2. legszebb csaja, de tom h nem azért monják mert szerelemesek belém... Tom h el kellene engednem a fülem mellet ezt már próbáltam,(Kb. 1 hónapig) ssemmit se ért, sőt mostmár rétiqwáznak ok nélkül ...
2010. dec. 17. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Tegyé' má' be képet.Majd eldöntjük..Amúgy meg verd szét őket és nemfognak csúfolni..Ja és tanulj meg írni.
2010. dec. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

direkt írok így

am itt a képem: [link]

2010. dec. 17. 16:48
 3/10 anonim ***** válasza:
Hány csaj van az osztályodba?(szerintem nem sok)Télleg elég bagoly fejed van és nagyon rosszul áll ez a szemüveg neked igazuk van a fiúknak
2010. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Első vagyok.Szerintem szép vagy:) Ne foglalkozz azokkal a gyökerekkel ;D Rúgd őket bokán azt csá.
2010. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
19en vagyunk 1 oszt.-ba 11 fiú 8 lány... am kössz 1 és uccsó kommentező=D, 2. neked ish ... :P
2010. dec. 17. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy bagoly, de ha nagyon zavar a gúnyneved, akkor kérjél egy vékonyabb keretes szemüveget.. vagy majd később kontaktlencsét.
2010. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten szép vagy,és nem is áll rosszul a szemüveg.Nekem is rossz a szemem,és utáltam a szemüveget,pedig engem nem is csúfoltak miatta.Én 14 évesen váltottam kontaklencsére,de lehet szerintem előbb is.Érdeklődd meg!

Egyébként ettől függetlenül,ha akarnak,úgyis fognak tudni csúfolni,csak majd mással.Ne törődj velük,ilyenkor még annyira gyerekek a fiúk (meg még egy jó darabig azok is maradnak :)

23/L

2010. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szép vagy, ez kétségtelen. Tippet nem tudok adni. bocs.
2010. dec. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem vagy bagoly, de ők marhák. jól nézel ki. am meg még mindig ott van a sérthetetlenség törvénye. élj vele! ilyenkor ki szabad használni! üsd, vágd, amit kell!
2010. dec. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek=)
2010. dec. 19. 10:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!