Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyuék miért nem válnak el?...

Anyuék miért nem válnak el? Elegem van anyámból!

Figyelt kérdés

Amikor anyám hazajön és mi apuval kinyaltuk fényesre a lakást kiteregettünk,elmosogattunk,levittük a kutyát stb.. anyám mindig ordibál,ha valami nem úgy áll ahogy volt,vagy egyáltalán az is zavarja hogy apám él.Állandóan csapkod,kiabál totál idegbeteg.Amikor ordibál állandóan sikítozik,és a szomszédok mindig megkérdezik hogy nincs-e baj.Borzalmas anyám,leszarja a fejemet is,de akkor képes ordibálni ha 1est kapok és megverni.Azt mondta apumnak hogy ha elakar tőle válni akkor megbánja,de nincsenek olyan kapcsolatai.Apu nagyon szeretné hogy elváljanak dehát nem teheti meg.Nincs rá pénz,pedig ha elválnának biztos hogy külföldre mennénk,kölcsönből!De anyám még azt is megakadályozná.Mit tudnánk tenni?Borzalmas így élni..Csak magával törődik,nem érdekelné az sem ha szakadt ruhába lennénk,az a lényeg hogy ő tökéletes legyen.Ráadásul teljesen elvan mostanában varázsolódba,mintha lenne egy másik férfi is az életében.Mit tudnánk/tudnék tenni?


13/L


2010. dec. 17. 18:43
1 2
 1/17 Peston ***** válasza:
100%
Pont azért nem válnak el, amit írtál: édesanyád akarata érvényesül... lehet, hogy túlságosan ajnározzátok ezzel, hogy mindent megcsináltok, így nem marad más, csak a kötekedés, ordibálás részéről. Nem tudom, hogy van-e neki valami mentális baja (nem fogyatékosnak hívom, ne érts félre), mindazonáltal ez nem normális viselkedés. Mit dolgozik? Elég stresszes lehet... vagy ha csak spontán ilyen természetű már évek óta, akkor "lázadjatok", és ne csináljatok meg semmit egy ideig, hadd döbbenjen rá, hogy nem belőle áll a világ (mert gondolom édesapád próbált már beszélni vele). Ha csak egy kis ideje megy ez így, akkor viszont ott valami kiváltotta, és annak kellene utánajárni valahogy, orvosi véleménnyel.
2010. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Kozmetikus.De elvileg régebben verték..
2010. dec. 17. 20:31
 3/17 A kérdező kommentje:
Meg állandóan azt mondja apámnak hogy: gЄci,paraszt,fulladj meg,tetvedék etc.. meg megszokta ütni apámat,dehát apa nem üt vissza mert ugye nőt nem üt.már ezerszer próbált vele beszélni de mindig ordibált és sikítozott hogy : b@zdmeg mit képzelsz,hülye undorító köcs*g letudnálak hányi.. :/ én állandóan csak sírok:(
2010. dec. 17. 20:45
 4/17 A kérdező kommentje:
Meg hogy neki csak Én a Laciék(apám haverjai) és Saját maga fontos..Pedig nem így van.És hogy a bátyámmal nem is törődik és hogy mit képzelsz.Ez nem is igaz..De olyan mintha engem utálna,és nem bírna elviselni + féltékeny lenne.sokszor úgyérzem hogy csak véletlenül csúsztam be az egyik szeretkezésük során :(( vagy hogy örökbe vagyok fogadva..borzalmas ez az érzés..:(
2010. dec. 17. 20:47
 5/17 Peston ***** válasza:
Azt elhiszem, és ez elég súlyos... :S Pszichológusnál nem jártál még? Ő talán többet tudna, mint én. Mert ilyen témával még sosem találkoztam, és a tények ismeretében végképp nem is sejtem, mi válthatja ki ezt a viselkedést, mert ez több, mint stressz. Lehet, hogy félelem, nem fogadja el a múltat, és így védekezik ellene... :(
2010. dec. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
anya jár pszihómókushoz de nem használ..Már kb.az sem bír vele:/ Mindig sajnáltatja magát,és aztmondja apám veri,és kék-lila foltokat csinál magának.Persze a psszihómókus(hál' Istennek) átlát a szitán,és nem hisz neki.De azt mondta hogy sokkal jobb lenne ha elválnának anyámék,vagy anyát az elmegyógyintézetbe be kell zárni ha továbbra is ilyen.
2010. dec. 17. 22:53
 7/17 anonim ***** válasza:

"Apu nagyon szeretné hogy elváljanak dehát nem teheti meg.Nincs rá pénz,"


A válás aprópénzbe kerül és NEM KELL HOZZÁ csupán az EGYIK FÉL beadványa, tehát anyukádnak NEM KELL BELEEGYEZNIE.


A fél vagyon meg apukádé (teljesen mindegy kinek a nevén van - abból amit bármelyik fél a házasság alatt szerzett), így pénz is lenne.

Ha pedig te a bíróságon azt vallod, hogy anyád rendszeresen vert téged és apádat is, apád meg sose bántott akkor hozzá helyeznek el.

2010. dec. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm!Ezt nem tudtam:) Apu még sosem bántott.
2010. dec. 18. 09:32
 9/17 anonim ***** válasza:
Apudnak mi a munkája???
2010. dec. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ügyvéd
2010. dec. 18. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!