Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy lehet erre felkészülni,...

Hogy lehet erre felkészülni, anyagot gyűjteni, hogy úgy sikerüljön, ahogy szeretném?

Figyelt kérdés

7. osztályos, 13 éves lány vagyok. A téli szünet előtt azt a feladatot kaptuk az osztályfőnökünktől, hogy a 2011-es, első osztályfőnöki órára gyűjtsünk anyagot arrol, hogy "mik leszünk, ha nagyok leszünk?". Tehát hová megyünk továbbtanulni?, miért ezt a szakmát választjuk?, stb....

Én eldöntöttem, hogy színész szeretnék lenni, de nem tudom, hogy hogyan fogjak hozzá az anyaggyűjtéshez?


Aki esetleg volt/van hasonló helyzetben, vagy tud valami tanácsot, tippet adni, akkor szívesen olvasnám!


2010. dec. 22. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem írj a színművészet kezdetéről, pl ókori görög drámák, utána a shakespear drámákról. ezután írhatsz arról, hogy ma is lehetsz színpadi színész vagy film- illetve sorozatszínész. előnyök, hátrányok, neked melyik tetszik jobban, ki a példaképed közülük. mit láttál a színházban/tévében/moziban ami erre inspirál.
2010. dec. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
* Shakespeare, bocsi elgépeltem:)
2010. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kedvenced olvass utánna hogy Ő hol tanult hogy kezdte vonj le tanulságot hasonlitsd össze azzal hogy Te hogy szeretnéd...
2010. dec. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan van példaképed. Esetleg azon is gondolkodtál már, hogy színpadi színész, vagy filmszínész, vagy hangszínész (szinkronhang), vagy énekes vagy komikus vagy drámai színész szeretnél lenni.

Biztos vannak már tapasztalataid, hogy hogy sikerültek mindenféle vers- vagy prózamondó versenyek.

Biztos van álomszereped, amit szeretnél egyszer eljátszani.

Vannak színészpalántáknak táborok, diákszínpadok (csak egyet tudok mondani hirtelen: Zöld Macska diákszínpad), diáktársulatok. És persze van a Színház- és Filmművészeti Egyetem.

2010. dec. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%

Jajj ez a nagy eldöntés

ha nincs tehetséged hozzá(nem jársz ilyen színjátszókörbe)akkor ne próbálkozzál

Majd jövőre úgyis megváltozik

2010. dec. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!