Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok! Hány éves korotoktól...

Kamaszok! Hány éves korotoktól mondotok csak annyit, ha elmentek otthonról, hogy "majd jövök"?

Figyelt kérdés
2010. dec. 26. 17:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam elmenni, hogy "Sziasztok, XYékkal mentem YXbe! Olyan 7 körül jövök" Szerintem a szülőnek kell tudnia, hogy hol van a gyereke, olyan 15 mehet el szerintem így.

13l

2010. dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez soha nem így ment.

Legalábbis azt mindig mondnom kellett,hogy hova megyek,vagy ha csak a kisboltba mentek akkor is azt mondtam,hogy:

"Nemsokára jövök átszaladok a kisboltba"

Vagy ha barátnőmhőz mentem akkor:

"Elszaladok barátnőmhöz"

-megyvagy tanulva?mikorra jössz?

"Igen meg,8-ra jövök."

-Jó,akkor 7-re itthonvagy .

És ezt nem elírtam ,mert nagyából mindig így volt,hogy 8-ra jövök,erre jó 7-re itthon leszel.

2010. dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
45%
Amikor elkezdtem dolgozni, 19 voltam.
2010. dec. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 éves vagyok, de még soha nem mentem el úgy otthonról, hogy csak ennyit mondtam. Oké, az nem mindig tartozik másokra, hogy miért mész el, de szerintem illik elmondani legalább annyit, hogy mikor mész haza. Te nem éreznéd udvariatlannak, ha úgy hagyna otthon téged a (akár felnőtt, akár kamasz) gyereked, hogy nem tudod, hová ment és mikor jön vissza?
2010. dec. 26. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

Nincs ilyen nálunk.

Mondom, hogy kivel meg hova megyek és mikor, aztán amikor eljön a találka ideje, akkor szólok nekik, hogy elmentem

De hogy abban a pillanatban tudják meg, amikor kiteszem a lábam az ajtón, azt nem.

16/l

2010. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
42%

Soha a büdös életbe nem engednek el sehova így.

Ez a minimum:

Mikor megyek (1 héttel azelőtt mielőtt mennék)

Részletes leírás arról hogy mit csinálok majd

Mikor jövök

Kihez megyek

Ők hoznak-visznek (2 buszmegálló pff)

Ahova megyek megmondják mit csinálhatok

óránként kell hívnom őket


szal elég sz@r :S.

13/f

2010. dec. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Utolsó,bocsi de hogyhogy ˝megmondják mit csinálj"??
2010. dec. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

18:40, nem látod, hogy egy 13 éves gyerek írta? Még csak nem is fiatalkorú. Egy gyerek még ne mászkáljon el sehová a szülei engedélye nélkül.


Egy felnőttnek pedig illik közölnie azokkal, akikkel együtt lakik, hogy hova megy és mikorra várható haza. Még a koliban is mindig elmondtuk egymásnak a szobatársaimmal, hova megyünk és mikor jövünk haza. Nem fejtettük ki részletesen, ahogy felnőttként már a szülőknek se kell minden másodpercről beszámolni, de bármikor bármi történhet, jó, ha tudják, hol vagy.

2010. dec. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amíg otthon laktam(19)soha.Bárhova mehettem,de mindig tudták hova,és mikor jövök.Ez így korrekt a szülőkkel szemben,és így normális szerintem.
2010. dec. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak olyat csináltam, hogy mondtam, hogy a barátnőmhöz megyek majd jövök valamikor, nem lakik messze, de bementünk a városba is és tíz, fél tizenegy körül hazajöttem

14/l

2010. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!