Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem ciki 17 éves fiúként...

Nem ciki 17 éves fiúként naplót írni? 17/F

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 23:12
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Írd. Legalább lesznek emlékeid öregkorodra és majdani gyerekeid is örömmel fogják olvasni ifjúkorod gondolatait. Sok sikert!
2011. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy ciki!!Írd, meglátod milyen jó lesz magjd olvasgatni!Én nő vagyok, de 14éves koromtól írtam, egészen míg férjhez nem mentem.Utána terhes, és babanapló váltotta fel!De most így majd 20 év távlatából egész más rálátásom van az akkori dolgaimra!Épp néhány hete hoztam el a naplómat a szülői házunkból, anyukám őrizgette nekem!És hát néhány estém rément mire kiolvastam, és hihetetlen jó volt!!!!!Az akkori legjobb barátnőm, még most is megvan , és felhívtam néhány pikánsabb résznél, jókat nevettünk, hiszen már mindketten elfelejtettük az akkori bulikat, élményeket!!Írj bátran, senkinek nem kell tudnia, és majd ha gyerekeid lesznek megmutathatod nekik hogy apa milyen volt tizenévesen!

Igaz én csak tanító jelleggel fogom mutatni a lányomnak az enyém, mert így visszaolvasva felelőtlenek, meggondolatlanok voltunk, és nem szeretném ha a lányom is elkövetné ezeket a hibákat annak ellenére hogy mi akkor nem hibának értük meg, hanem egy hatalmas bulinak.Örökre megtartom a naplóm, mert az életem része!Tedd te is!!

B.U.É.K.!

2011. jan. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:

Ja és igen Boldog Új évet!

KÖszönöm az eddigi válaszokat!

2011. jan. 1. 23:33
 4/43 anonim ***** válasza:

Szia!


Abszolút nem ciki! Nem kell reklámozni senkinek, otthon se, és akkor biztonságban lesznek a titkaid. Amúgy nagyon jó feszültség- és problémamegoldásra, vagy csak úgy. Írjál csak!

2011. jan. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Szia dehogyis :))
2011. jan. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem az!

Szerintem inkább aranyos :)

2011. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
sztem nem az.
2011. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
Az a ciki ,hogy egyesek már 13-14 évesen isznak meg fűvel-fával kefélnek, de ez nem az.
2011. jan. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
12:08-as ki kérdezte hány éves vagy?
2011. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Ha cikinek érzed, akkor írj inkább blogot ;)
2011. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!