Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nyáron 2hónapra megyek ki...

Nyáron 2hónapra megyek ki dolgozni.17éves lanyomat felőtlenség magára hagyni? Bízok benne! Testvére hetente egyszer megnézné minden rendben van e.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretne egyedül maradni otthon. Emígy felelőség teljes lány. Barátja is itt aludna gyakran, nemlenne egyedül. Szerintetek engedjem ?
2011. jan. 5. 15:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 17 évest simán. Mindjárt nagykorú lesz :)
2011. jan. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De félek hogy 2hónapot egyedül legyen otthon. Hétvégen kimegy bulizni gondolom napközbe fürdőbe. Nem felelőtlenség ?
2011. jan. 5. 16:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem:) Ha baj van ugyis feltudna hivni.
2011. jan. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nem. Tanul egy kis felelősséget, rendet.
2011. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát végül is ő fog takarítani, kaját csinállni magának. De azt is magának fogja megszabni hogy hanyig lehet kint meg hasonlók. Ettől tartok én.
2011. jan. 5. 16:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne tarts ettől:)

A nagy szabadság fárasztó is tud lenni, majd ő is rájön. Ha meg nem tiltottad eddig a mászkálástól, bulizástól, akkor nem is olyan érdekes:)

Nyugodtan hagyd, már majdnem felnőtt:)

2011. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem se.SIMÁN!

nemsokára nagykoru,megbizható,eltudja magát látni,nem piás,drogos... :)

2011. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát azér nemteszem ért tűzbe a kezem hogy nemiszik semmit se discokon. De én még nemláttam mindenesetre
2011. jan. 5. 19:29
 9/11 anonim ***** válasza:

A barátja is ottalszik néha és rá is néznek akkor igen,amúgy nem!

Nem azért,mert 17 évesen nem elég felelőség teljes,hanem,mert nemtúl jó világban élünk és nehogy valaki kiszúrja,hogy egy fiatal-csinos lány egyedül van.

Amúgy ha telefon elérhetőség is van vagy skyp msn vagy ahsonló akkor simán :D

2011. jan. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem felelőtlenség, ha megbízol benne... :)

Engem féltésből nem engedtek, de hogy betöltöttem a 18-at, már engednének... Szerintem ne aggódj... Rá is fognak nézni, azért legyen egy állandó elérhetőség, ahol rátok csöröghet

2011. jan. 7. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!