Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek melyiket válaszzam...

Szerintetek melyiket válaszzam? (LENT)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó h az osztályunkban a lányok között 2 csoport alakult ki!SAJNOS!És nem tudok dönteni.Mert az egyik csapat felállított egy olyan rendszert h ki a menő csaj az osztályban és ki a loooser!Hát nem marhaság??És az egyik csapat monjuk most az A csapat legyen amelyik felállította ezt a marhaságot A másik meg a B csapat.Amikor a A csaptnál vok akkor szinte észre sem vesznek.Multkor oda megyek köszönök.Észre sem vesznek délben odajönnek hozzám h szia még nem is találkoztunk ma!xd most erre mit mondjak?a B csoport meg mindig észre vesz.De viszont az A csoportal jjókat röhögünk.a B csoportban is de közel sem annyit!Az A csoport nagyon divatos!a B csoport kicsit sznob.Én meg pont a kettő között vagyok.Most akkor hova pártoljak??
2011. jan. 13. 19:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért kéne bárhova is pártolnod? Maradj ott ahol vagy. Az írásodból nem vettem ki, hogy bármelyik fél is zokon venné ha nem csak velük lógsz.

Az A csoport nyilván lesz*r és ezért nem érdekli kikkel barátkozol a B csoport meg van olyan normális, hogy nem fog azért kitagadni mert szóba állsz másokkal is.

Egyébként irigylem a problémáid.

2011. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De nem jó mert a két csoport utálja egymást!És ha átmegyek a B csoportba akkor kitagadnak a A csoportból de én őket is szeretem meg ők is szaretnek mert mindig kapok tőlük vmit szülinapomkor mindig megvigasztalnak ha kell segítenek a lecóírában stb.Ahogy a B
2011. jan. 13. 19:40
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
hányadikba jársz,hogy ennyire gyerekesek vagytok még?
2011. jan. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
látszik szerintem kb 7.es vagy hogy ilyen gyerekes vagy és ilyen dolgokkal foglalkozol
2011. jan. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
inkább a C csapatba, a retardáltak közé akik nem tudnak helyesen írni
2011. jan. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát inkább a B csoportba..

Mivel az A csoport csak a cuccaidat szeretni.de te tudod.

2011. jan. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dettó teljesen
2011. jan. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Dettó teljesen de én nem csatlakoztam egyikhez se csak egyszer a val egyszer b vel ennyi
2011. jan. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem vok 7.-es de sztem ez most tökmindegy!Azt hittem h normális válaszok jönnek majd.De mind1.Aki normálisan válaszolt annak köszi aki nem azt meg leszarom!
2011. jan. 14. 19:05
 10/14 anonim ***** válasza:
ilyen fiatalon így beszélni mennyi vagy 13?12?
2011. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!