Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mikor mondjuk valakire, hogy...

Mikor mondjuk valakire, hogy lázadó kamasz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

Cirka 11 és 21 éves kor között. :DDDD

Előtte dackorszak, után már felnőtt, és azt csinál, amit akar. :D

2011. jan. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
24%
kihívó/fekete ruhákban jár, nem hallgat a szüleire, nem tanul(ez azért szerencsére nem mindig igaz), nem ér haza "időben"... 14/L
2011. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég szubijektív dolog. Egyáltalán, hogy ki mit ért ez alatt... Én nekem az lázadó aki a szüleinek az akarta ellen szegül, másfelé megy, de megvannak a célja az anbicióji. Ha eljár bulizni és éjszaka ér haza stb. De ez nálam nem azt jelenti h nem tanul, segg hülye, kultúrálatlan... És egész nap lóg iszik és cigizik. Mert az nem lázadó, az szimplán ostoba. :) Én véleményem szerint eléggé lázadó vagyok. Talán túlságosan is, de azért a minimum a 4.2-es átlag :)

14/L

2011. jan. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én arra mondom, aki majdnem mindenben a szüleivel szemben helyezkedik. Pl. 23óra helyett hajnali 4-5órs körül ér haza a buliból, elmegy akkor is, ha nem engedik, öltözködésével a felnőttek idegeire megy, visszabeszél stb.

Ez nem azt jelenti, hogy buta, antiszociális, bunkó. Csak így próbálja kifejezni önmagát.

2011. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rám is mindig ezt mondják...pedig én vagyok maga a jókislány...Najó ez így nem igaz, mert ha arról van szó visszapofázok, de 1ébként jók a jegyeim, csak lusta vagyk, de mindig megkapom, hogy "ne legyek már ennyire lázadó kamasz" szóval midnenkire mondjék kb -.-"
2011. jan. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Rám is mondják:D Csak mert ha olyan kedvem van, este 11kor is nekiállok gitárszólót gyakorolni. Biztos a mostani felnőtteknek is voltak dilihoppjai, fogadják el:)

13L

2011. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én este 11-kor kezdek el rajzolgatni meg zenét hallgatni, tehát egy művész lélek vagyok! Egyébként ha valami nem tetszik akkor visszapofázok, ha valaki köcsög velem annak vissza szólok, hogy haver ez nem így megy! Az öltözködésem nagyon nagyon NAGYON kicsit EMO-s de semmi komoly csak hajfestés... najó sötétszínű ruhák, de ennyi az öltözködésem!
2017. okt. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!