Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Akinek a gyerkőce 8 os és...

Akinek a gyerkőce 8 os és most irta a központi felvételit mit mond? Nehéz volt? Hogy érzi hogy sikerűlt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amikor én 8-os voltam pont akkor jött be ez a központi baromság!Ezzel csak az a baj hogy olyan szinten mi nem tanultuk a tárgyakat mint amilyen szinten voltak a feladatok!És más iskolába se!Mert kérdeztem ismerősöket annno!
2011. jan. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű volt! Az eddigiekhez képest szerintem!

Nekem az volt a baj, h az utolsó egy hétbe tanultam a matekot, így el is rontottam. Nekem a magyar nagyon könnyű volt, abba max. 5 pontot vesztettem. Ha készültél rá nagyon könnyű volt! Én a magyarra egy fél pillanatot se tanultam, de mégis ment!

2011. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem volt nehéz és már meg is van az eredményem.

Matek 37

Magyar 43

2011. jan. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%

8.-os vagyok, nem volt nehéz. A magyar évről évre könnyebb.

Matekon kb. 7-8 pontot, magyaron max., de az tényleg nagyon max. 5 pontot vesztettem.

2011. jan. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
kösz ihonnan lehet tudni az eredményt már most?
2011. jan. 24. 17:44
 6/12 anonim ***** válasza:
oh.gov.hu-n fenn van a javítókulcs,én is onnan tudom,de megnéztem azonnal felvételi után hogy emlékezzek még.Matek 12 hiba,magyar 4,plusz ha még a fogalmazásba levontak
2011. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az iskola honlapján van fent , ott fenn van már most. De csak az én sulim javította ki ilyen hamar. Másé még nem .

Szóval ez nem találgatás a javítókulcsból.

2011. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi és gratula!
2011. jan. 25. 13:47
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom szerint a matek nehezebb volt mint a magyar.
2011. jan. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Én sokkal nehezebbre számítottam.A matek pl. feltűnően könnyű volt, nagyon egyszerű számokkal kellett számolni.


Az oktatási hivatal honlapján fent van a feladatlap és a javítókulcs is, de az iskola honlapján meg lehet nézni az eredményeket.

2011. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!