Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is teljesen...

Szerintetek is teljesen logikátlanul gondolkodik az apám? 13L

Figyelt kérdés

A fiúmat látta a városban és rosszul van tőle, pedig teljesen rendes srác, nem is néz ki "huligánnak" vagy egyéb rendbontónak. Az se jó neki, ha egész nap a koripályán vagyok és az se, ha otthon vagyok. Nem szereti, ha a hajamat össze-vissza variálom (nem festem, vagy hasonlók, csak göndörítem, egyenesítem, amilyen kedvem van), vagy rajzolok a kezemre, de azt mondta nyárra megengedné az orrkarikát és szerinte is jó Ke$ha stílusa... Pedig nem is tettem célzást PC-re, mert nagy vágyam. Szerintetek sincs semmi logika benne?

13L


2011. jan. 30. 21:00
 1/9 A kérdező kommentje:
*NEM nagy vágyam a PC:)
2011. jan. 30. 21:04
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát sztem az orrkarika kicsit túlzás
2011. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Érdekes ember lehet!

Lehet, hogy azt tartja korainak, hogy barátod legyen, és ha nem vagy otthon félt. De ugyanakkor ha otthon vagy, akkor meg az eszi őt, nehogy besavanyodj.

A hajad meg a PC nem fér bele.... a hajadat inkább kellene engednie, mint a PC-t.

De beszéltél már vele, mit miért mond, csinál?

2011. jan. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta, előbb viselné el, ha tele lennék tetoválva, mintha plázacica lennék. De egyiknek se mutatom semmilyen jelét:D
2011. jan. 31. 18:07
 5/9 A kérdező kommentje:
De a ruháimat szereti, keverem a Ke$hás kukabúvár cuccokat a saját készítményekkel és nagyon jól néznek ki:D
2011. jan. 31. 19:03
 6/9 anonim válasza:
Vegyél apádnak 2 hónapos World of Warcraft előfizetést. Na attól a pillanattól kezdve az apád (túlságosan is) szeretni fog.
2011. júl. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igaza van ,inkább légy teletetoválva minthogy pláza pcsa légy
2011. júl. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ebben 100%-ig igaza van, de mi kivetni valót lát egy normális, szőke hajú (nem olyan b*zis Zack Efron fazonú:D), kék szemű, átlagosan öltözködő srácban?
2011. júl. 5. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
semmit csak te vagy a kicsi lánya
2011. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!