Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szalagavatón barátnővel tánc?

Szalagavatón barátnővel tánc?

Figyelt kérdés

Illik az, hogy a fiú felkéri a barátnőjét -aki egy másik iskolába jár- táncolni mert kevés a lány? Nem kéne az iskolából választani inkább, szerintem az lenne a megfelelőbb, hogy az "utolsó tánc" ott a sulival kapcsolatos emberrel legyen :-)

42.N


2011. febr. 8. 19:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt, aki más suliból való barátjával/barátnőjével táncolt, mi, mint az osztálytársak, nem vettük zokon, ahogy az adott embernek jó:) 19/L
2011. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

nálunk fiú volt kevesebb 2vel,nem volt kérdés hogy a saját sulinkból választottunk 2 alsóbb évfolyamos fiút,mivel a rengeteg próbára el kellett őket kérnünk mindig...másik suli nem biztos hogy tolerálná...(mi tesin,énekórán is próbáltunk,nem csak délután)


plussz 800%,h szakitanak...had ne egy exet nézzen már 10 év múlva...

2011. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem kedves tőle, hogy a barátnőjével szeretne táncolni. Olyan romantikus ez abban a korban :] Sokkal jobb olyan emberrel táncolni, akihez kötődsz, mint egy olyannal, akit csak látásból ismersz a folyosóról. Szerintem.
2011. febr. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen helyzetben inkább az iskolából választanék valamit.

Nővéreméknél anno úgy volt, hogy a végzős évfolyamból akik szerettek volna keringőzni felírták a nevüket és amikor leszűkült a kör, volt egy megbeszélés ott mindenki talált pár magának.Nővérem pl. egy kedves barátjával táncolt.


A keringő volt a szalagavató műsor zárórésze, előadták a színházteremben, majd a kamara teremben is, ahova kimentek a vendégek is.A keringő után a fiúk felkérték az anyukájukat, a lányok az apukájukat táncolni.Ezután akinek volt barátja, barátnője őt is felkérhette táncolni.

Szerintem ez így nagyon jó megoldás!:)

15/L

2011. febr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én a barátommal táncoltam 10 évvel ezelőtt a szalagtűzőmön. Igaz mi osztálytársak voltunk. Érettségi után eljegyzés...stb, aztán csúnya vége lett. Azért hálás vagyok a sorsnak hogy így alakult minden, de érdekes visszanézni a szalagtűzős kazit :)

Szerintem nem gáz...

29/N

2011. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, és nálunk pont fordított helyzet van, 32 fős osztályban vagyunk, ebből 5 fiú, a többi lány. Én is a barátomat fogom elhívni, inkább vele táncolok, mint egy számomra idegen alsóbb évessel, aki lehet, hogy alacsonyabb is nálam 1 fejjel. Bár nálam jövőre lesz aktuális a szalagavató.

17L

2011. febr. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez aranyos szándék. Mivel az osztályomban van 20+ lány, és 3 fiú, így mi is külsősökkel oldottuk meg. Én az akkori barátomat kértem fel - alig 2 hónap múlva szétmentünk. Remek, hogy az összes képen együtt mosolygunk, menyasszonyiruha-frakk összeállításban, mint az esküvői fotókon. Még egyszer nem így csinálnám, az ziher.
2011. febr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem

Sokan szoktak olyat hogy a barátnővel van a szalagavató tánc!

2011. febr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves "800% hogy szakítanak" Én a jelenlegi férjemmel táncoltam, ennek már 15 éve. Azóta van két lányunk!

Szerintem ízlés dolga...

2011. febr. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ma 10:51

Bár nem nekem írtad, azért ha nem haragszol, belekontárkodok^^ Szép és jó hogy együtt vagytok hosszú évek óta és van 2 gyereketek van, de azért 15 év elég régen volt. Azóta rengeteget változott a világ.

2011. febr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!