Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jurta-táborban nem néznek...

Jurta-táborban nem néznek majd cicababának? 13L

Figyelt kérdés

Nyáron jurta-táborba megyek. Azért kérdezem hogy nem néznének-e cicababának, mert kétféle arctisztítót használok, mert különben hatalmas, vörös krumpli pattanások nőnek az arcomra:S Nem lesz ez ott gáz?

13L


2011. febr. 20. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Ha megkérdezik mond ezt, hogy anélkül pattanásos leszel amik téged zavarnak. (de gondolom majdnem minden egykorú tinit zavarnak a pattanások az sem kizárt, hogy ők is visznek magukkal valamilyen arctisztítót)

Egyébként nem ez a plázacicás...

Úgyhogy nem fognak emiatt kinézni szerintem, ne aggódj ilyeneken. Ha emiatt lenéznek akkor az olyanokkal ne is foglakozz.

2011. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
nem vagy ha igen még mindig jobb mintha pattanásos lennél
2011. febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
93%
ha majd arra panaszkodsz hogy elfogyott a melegvíz, miközben te mentél elsőre zuhanyozni, na akkor fognak cicababának nézni, de sztem másnak is fognak nézni akkor, de nyugi ebben az arctisztítóban nincs semmi különös
2011. febr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, amúgy nem vagyok plázamacska:)
2011. febr. 20. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt olyan hogy nekem kb. 5-öt kellett vinni, mert nekem is ezektől múltak a pattanások.Szóval sztem nem gáz

13/L

2011. febr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahogy már írták, jobb, mintha pattanásos lenne az arcbőröd. Egyébként ha valaki leszólja, az vagy igénytelen, vagy ápolatlan, vagy mindkettő. Irigység vagy szimpla rosszindulat lehet egy ilyen megnyilvánulásban. Ha valaki beszól, mondd meg neki lazán, hogy te vagy ennyire igényes, és attól még, hogy foglalkozol magaddal, nem vagy plázacica. (Persze vannak olyan kisp*csák, akik ezzel a kifogással jönnek. Lényegében annyi, hogy azt a bizonyos igényesség határát tudni kell mérsékelni olyannyira, hogy a kívülről nehogy másképp tűnjön a helyzet.) Ja, és előre is jó táborozást :D:D
2011. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!