Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kaptátok már rajta a szüleitek...

Kaptátok már rajta a szüleiteket "azt" csinálni? XD

Figyelt kérdés

Engem egyszer elküldtek a szupermarketbe, ami elég messze van, de mivel túl vékony kabátot vettem, visszajöttem, hogy vegyek egy vastagabbat. Amikor meghallottam a hangokat, úgy, ahogy voltam, vékonydzsekisen viharoztam ki a házból. :))

Veletek volt már ilyen kínos sztori?


2011. márc. 1. 11:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Igen, hú, nagyon gáz volt :S


Egész kicsi koromban az volt a szokásom, hogy elbújtam anyukámék nagy szekrényébe, behúztam az ajtót amennyire tudtam, és ott kuksoltam.


Aztán erről leszoktam ahogy nőttem, de olyan 12-13 évesen összevesztem a bátyámmal, kicsaptam a hisztit, és szokásomhoz híven felvágtattam a szobámba - legalábbis mindenki ezt gondolta, pedig egy hirtelen gondolattól vezérelve inkább nosztalgiáztam kicsit, és a szekrénybe bújtam duzzogni...


A szüleim persze nem tudták, kb. negyed óra múlva hallom, hogy jönnek fel, na mondom kihallgatom őket, nem fedem fel magam. Aztán mire leesett, hogy mire készülnek, már nem mertem szólni nekik, mert nagyon ciki lett volna - már elkezdtek vetkőzni.


Levegőt venni is alig mertem, nem tudom, kinek lett volna kínosabb, ha lebukok. Nem lestem meg semmi, de mindent hallottam és ez nagyon gáz volt. :D

2011. márc. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
91%

Juj,utolsó xD


Én őket még nem,de egyszer,amikor a barátom itt volt nálunk és anya még nem volt itthon felmentünk a szobába,de csak az ágyon feküdtünk...Én rá másztam és úgy kezdtünk el csókolózni,utána valahogy lekerült rólam a pólóm és pont akkor nyitott be anya az ofővel együtt,mert kiderült,hogy aznap jött családlátogatásra :$

Én a meglepetéstől ráadásul le is estem az ágyról és bevágtam a fejem a földbe.Azt hittem,elásom magam -.-

A párom persze csak röhögött,meg a barátaink is,amikor el meséltük,de akkor is,nagyon gáz volt.

15L

2011. márc. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
utolsó xD
2011. márc. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
69%

Én nem a szüleimet hanem a tesóim de csak halottam! mert a tesóim 19 évesek és mindegyiknek van barátnője!!

De mikor ott volt nálunk az osztálytársam jött le tesóm és a barátnője és tesóm ment oda a kukához ki dobni 'azt' az osztály társam naon hülye de egyből ment és megnézte mi t dobot ki tesóm! De nem csakő olyan hülye mert mikor 10-11 éves voltam tesóimnál keresgéltem! Am az osztály társaim a fiúk se egy angyalok mert mindig minden marhasággal szekálnak mineket amoikor csak 6.osztályosok vagyunk!!!!

2011. márc. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Nem. 6 éves lehettem. Anya és Apa mellett aludtam. És hát jah... Arra keltem, hogy anya fél méterre nyög mellettem, mert apa az ujjával izgatja a csiklóját... Vissza aludtam, aztán arra keltem, hogy mellettem sexelnek... élmény volt, még máig beleborzongok. :S


16/L

2011. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%

Ja nem is egyszer :D

Mikor kisebb voltam én is mellettük aludtam :D anyum oda szoktatott :D na mindegy,és hát arra keltem fel,hogy anyum ott nyög mellettem.

2011. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

Igen,5 éves lehettem.Mentünk vendégségbe és hát mivel én féltem be mentem anyuékhoz aludni..ameddig én az ágyon nem tudtam hogy mivan,addig ők hangosan csinálták,anyu mondta is h szeretlek xy(apu neve xD)

Meg most is volt kb 2 hete hogy felakartam húzni a fűtést és hát nyitva volt a nappali ajtó és látom h anyu fekszik,apu rajta és ott mozog a takaró alatt..

Volt ilyen többször is,de csak nevetek rajta:D

13/L

2011. márc. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem, és remélem, hogy nem is fogom rajtakapni őket soha.:DD Eddig még csak nem is gondoltam arra, hogy ők is csinálják, míg anyu el nem kezdett azon parázni a napokban, hogy lehet, hogy terhes. xD [késik neki]


14/L

2011. márc. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb voltam én is mellettük aludtam és jópárszor keltem arra,hogy nyikorog az ágy,vagy hogy ott nyögdécselnek mellettem :DDD

Két hete volt,hogy elindultam bulizni,de már késésbe voltam és a nagy sietségben itthon hagytam az irataim..-.- buszmegállóba jutott eszembe,gyorsan visszarohantam,kinyitom az ajtót,erre a nappaliba csinálták épp anyámék:D

Áá nagyon égő volt nekem :DD

Ki is viharzottam inkább :D 19/L

2011. márc. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

én igen.sajnos.

bekukucskáltam a kulcslyukon :DD

aztán éjjelente szoktam őket hallani,ahogy susognak :D

nagyon szar érzés.nemistudom miért

2011. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!