Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit lehet venni egy 18éves...

Mit lehet venni egy 18éves gimnáziumból ballagó kitűnő tanuló lánynak? (unokanővérem)

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy semmi nem jut az eszünkbe. Gondoltunk már valami szép nyakláncot,gyűrűt,esetleg órát,de nem szereti az ilyeneket.Pénzt nem igazán szeretnénk,de ha jobb ötletünk nem akad akkor mégis mennyit szokás ilyenkor adni?

A nagyszüleim 20.000Ft-ot szánnának erre,nem sok ez egy kicsit?

Köszönöm előre is a válaszokat.:)


2011. márc. 17. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:

En anno penzt kaptam.

Kerdezzetek meg a szuleit hogy milyen egyetemeket jelolt meg a jelenzkezesi lapon elsokent!


Amugy nem tudom... Egy csinos fekete bor magassarkunak biztos orulne, szobelire is elegans es utana partyba is fel tudja venni meg hat az egyetemen vizsgaidoszakban. :)

Ballagasra sulinal viragot beszeljetek meg ki visz mert leszakad es elkekul a karja, illetve vki meselte hogy ugy csinaltak h mindenki csak egy szal voros rozsat adott neki igy egyfele szep csokor gyult ossze nala. Amugy is nagyon dragak ezel a csokrok es megrohadnak... Egy-ket heliumos lufi am nem art. Vmi baglyos figura- a tudast jelkepezi, vagy a csokorba egy baglyos gyuru ilyen vintage stilusu, vatera teszveszen biztos lesz hasonlo. Ezek nem draga dolgok csak olyan amik nekem is tetszenenek.

Amugy en osszesen 130 meg egy laptopot kaptam. Megj.: nagy a rokonsag...

A penzt eltettem nyaron gyujtottem meg hozza es az elso egyetemi sitaboromat fizettem belole meg felszerelest vettem vegre :)

2011. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem puhatolózzatok, hogy minek örülne a lány, vagy a lány szüleivel beszéljétek meg, hogy esetleg közösen vesztek valami nagyobb ajándékot neki.

Amikor nővérem ballagot gimiből laptopot kapott a szüleinktől (és tőlem), a keresztszüleitől és a nagyszüleinktől. No, persze a végén kapott még egy kis pénzt a keresztszüleitől és a nagyszüleinktől is (20.000Ft-t). A laptopra az egyetemen szüksége van és nagyon örült neki. Természetesen tudta, hogy mit kap és ő választotta ki a laptopot.

Virágot pedig nyugodtan vehettek neki, csak az a lényeg, hogy a ballagás alatt egy legyen nála.

Nálunk, általánosban mindenki olyannal ballagot, amilyet a szüleitől kapott. Túl nagy volt a kavalkád, némelyik nagyon szép volt, de akadtak túl díszített csokrok is. Nővérem gimis ballagásán minden ballagó diák, az osztályfőnökök és az iskola vezetősége kapott 1-1 szál rózsát és azzal ballagtak. Szerintem ez így sokkal szebb volt, hiszen egységes volt:)

A ballagás végén pedig mindenki odaadta a ballagónak a csokrot:)

15L

2011. márc. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!!:)

a magassarkú nem az ő stílusa,de ez a baglyos cucc tetszik.:) laptopot a szüleitől kap,mert mindenképpen kellene az egyetem miatt.

2011. márc. 17. 21:40
 4/4 anonim ***** válasza:
kaphatna albérletet vagy lakást is
2011. ápr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!