Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nálatok/a szüleiteknél is...

Nálatok/a szüleiteknél is ennyire fontos ez az osztálykülönmbség?

Figyelt kérdés

Anyuék (leginkább apa :( ) folyton mondják,hogy ne barátkozzak "csórókkal" (itt azokra gondolnak,akik nem vesznek több 10 milliós kocsikat,stb....).

Most a legjobb barátnőm egy tök normális csaj,csak az anyáék problémája vele,hogy a szülei normálisak (az enyémekhez képest xDD) ...

Mit tegyek?

14L


2011. ápr. 4. 19:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem vagyunk rossz passzba, de a legjobb barátnőmék nem olyan jó anyagi állapotba vannak... apu az elején még tök kedves volt, de már kezdi kicsit lenézni.... ne foglalkozz a szüleiddel! bizonyos kereteken belülo azzal barátkozol akivel te szeretnél!
2011. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

hasonlo cipoben jarok, van egy haverom, akihez atmentem mert gyakorolnunk kellett tancra, es persze nem elnek tul jo korulmenyek kozott. Mi se vagyunk gazdagok persze...

Apumnak sem tetszett - leginkabb azert, mert fiu - es nem dijjazzak a baratsagunkat...

Ne foglalkozz a szuleiddel, de hallgasd meg oket...

2011. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
mekkora suttyó zsidók a szüleid, jézusom, de sajnálak.
2011. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
eléggé gázok a szüleid, én azért utálom a móriczosokat mert mindegyik csaj rózsadombi újgazdag és lenézik a többieket, hát itt a szüleid nézik le őket már bocsi de eléggé beképzelt sznobok
2011. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%

A szüleid a zsidó - cigány - rabbi - f@szparaszt nevű osztályhoz tartoznak, igyekezz te a "normálisak" közé tartozni.


Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok "csóró", de a barátaim közül sokan azok.

2011. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én meg pont, hogy a "csóró" kategóriába tartozom, a régi sulimban nem s nagyon voltak barátaim. Szomorú, ez van, csak nevetek az ilyen embereken, mint a szüleid. Nem igazi értékeket vesznek figyelembe, ő bajuk, egyszer pofára esnek...valamikor, majd a Mennyország kapujában:P

13L

2011. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én az osztályban kb. középen vagyok, de sztem nekem nincs jogom leszólni a nálam szegényebbeket, vagy a szüleiket, amíg én egy forintot sem kerestem. Ha már elérsz valamit, és tudod, hogy a másiknak is hasonló lehetőségei voltak, csak mondjuk lusta volt, akkor sztem már mrgteheted, hogy beszólsz neki pl.

De az, hogy a szüleid azt mondják, hogy ne barátkozz "csórókkal", az számomra érthetetlen...A barátság nem a pénzen alapszik, és mondom ezt egy olyan osztály tagjaként, ahol anyagilag elég nagy a széthúzás, de mióta megjött az eszünk, egy szó nem esik az anyagiakról. Felnőtt embereknek hogy lehet ennyi eszük....Sajnállak és igyekezz nem követni a szüleid pédáját( ebben a témában).

15/f

2011. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez baromi nagy hülyeség! Nem az alapján kell megítélni valakit, hogy milyen családból származik és milyenek az anyagi körülményei!!!
2011. ápr. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem. Nekem anyukám éppenséggel, hogy sajnálja azokat, akik nálunk szegényebbek, és mindig mondja, hogy adjak nekik valamit vagy beszélgessek velük, stb...:))


14/L

2011. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szemetek a szüleid ilyen téren már ne is haragudj! Az apádnál az ember jelleme a pénztárcáig terjed úgy látszik. Ne foglalkozz velük. Nálunk ez fordítva gond: középosztálybeli család vagyunk, de a szüleim meg vannak róla győződve, hogy szegények vagyunk, mint a templom egere. Így ők meg a gazdagabb embereket nézik le, mondván, hogy biztos "pénzéhes, nagyképű sznobok", meg hogy "becsületes munkéból megélni is alig lehet, hogy a maffiózó/politikus/adócsaló/stb. k. anyjukat". És sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy ezeknek a sztereotípiáknak többek között pont az olyan emberek az alapjuk, mint a szüleid.
2011. ápr. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!