Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit készítsek barátnőm szülina...

Mit készítsek barátnőm szülinapjára? 15/L

Figyelt kérdés
Jövő hét vasárnap lesz 15 éves, és szeretnék neki valami kézzel csináltat(is).(Mindig csinálunk egymásnak valamit nem csak veszünk, csak most nincs ötletem)
2011. ápr. 10. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
rajzolj neki valamit és ird a lap aljára hogy szeretettel:fogyatékos barátnőd!menj fel egy szex oldalra ott majd megmutatják hogy mit tudsz a kezeddel csinálni!
2011. ápr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itthon ugyan még nem elterjedt,de német barátnőmmel már régóta scrapbook-albumokat ajándékozunk egymásnak.Ez nagyon érdekes és nagyon kreatív dolog,és tulajdonképpen semmi más nem kell hozzá,csak karton,néhány fénykép,fantázia,szalagok,gombok,papírfecnik. :)

Amúgy nagyon sok érdekes infot találhatsz a dologról a neten.Ha van photoshop a gépeden,akár digitális albumot is készíthetsz,én azt szoktam. :) Nagyon kedves és személyes dolog.Én nagyon szeretem. :D

2011. ápr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 16 lett a legjobb barátnőm,tegnap volt a buli,de pénteken oda adtam az ajándékot.

Mivel mióta megszülettünk ismerjük egymást és azóta együtt vagyunk így sok közös emlék,kép,történetünk stb van mindent együtt kezdtünk el és fejeztük be,mindenen eggyütt mentünk át ezért gondoltam egy iszonyú vastag üres 'könyvet' veszek és iszonyú sok képet,sztorit beleírtam és még mindig tudunk írni bele bőven,lakat is van rajta és egy olyan kulcs hozzá ami egy szív van kettészedve azegyik kulcs az enyém a másik az ővé.

Annyira örült neki,hogy elbőgte magát,végignéztük-olvastuk és nosztálgiáztunk aztán adtam neki egyéb ajándékoakt,azt nem írom le :D és úgy készülődtünk indulni a városba és csináltunk előtte egy közös fotót és be is ragasztottuk és egy új címmel indult az oldal:

"sweet sixteen" :DD

2011. ápr. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a barátnőmnek olyat csináltam, hogy vettem egy szép színű, de üres párnát, ráírtam textil filccel a nevét, és a másik oldalára meg írtam neki egy verset (én írtam és nem a netről szedtem)
2012. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!