Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért érzem azt mintha egy...

Miért érzem azt mintha egy filmben lennék?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem magam mintha egy filmben játszanék:D Megnézek egy mesét/filmet akármit, és másnap úgy érzem magam mintha én irányítanék mindent és mindenkit az életemben és én lennék a csinos, szexi, okos, temperamentumos csaj a filmekből, akinek mindig, megjegyzik hogy húú de állat, de szép, de csak egy srác van igazán oda érte aki kicsit reménytelen szerelmes típus :D Akkora feeling ez:D De miért van? (ezért az érzésért szeretnék színésznő lenni:D) 16/L
2011. ápr. 23. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én is éreztem már ezt, de én azt a reménytelen szerelmes félénk csajt játszom :D
2011. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
énis szoktam ilyet érezni, velem az szokott lenni, hogy kitalálok ilyen beszólásokat meg hogy miket mondanék embereknek, de ilyen filmes szerű dumával :D és akkor elgondolkozok, hogy hogyan reagálnának. De sosem mondom ki tényleg ezeket
2011. ápr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oh. utolsó detto így van nálam is:D De szerencsére ezek a beszólások elraktározódnak és a megfelelő pillanatban kijönnek xD
2011. ápr. 24. 10:50
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem is van ugyan ilyen és mindent amit csinálok ugy teszem mintha egy filmben lennék :D :D
2011. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:D

Jo a fantáziátok!!:)

2011. ápr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is dettó xD

Csak én egy amerikai vígjátékban/horrorban/akciófilmben xD xD

11L

2011. ápr. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden percem így telik. Próbálom úgy alakítani az életemet, mintha egy filmben lennék. Persze ez attól is függ, hogy mit néztem előtte.. xD

Én nem szégyellem, már megszoktam így magamat.

16/l

2011. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt hittem hogy csak én vagyok ilyen xD De közbe kezdek rájönni hogy az életnem olyan mint a filmek.. A filmeket az életről mintázták és nem fordítva:D De azért jó lenne olyan kalandosan élni tudjátok xDDDDDD
2011. ápr. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!