Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Illene vinnem valamit a...

Illene vinnem valamit a lánynak, és ha igen, szerintetek mégis milyen ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Este szülinapi buliba megyek. Egyik évfolyamtársamnak van születésnapja. Az utóbbi időben jóba lettem ezzel a lánnyal, de annyira nem ismerem, hogy tudjam, minek örülni. Mivel szülinapi buli, talán illene vinnem neki valami ajándékot. Habár, nekem meg holnap lesz szülinapom, de szerintem nem kapok tőle ajándékot.


Ettől függetlenül, mégis illene vinnem valamit? Szerintetek mit vihetnék neki?

16 éves lányról van szó, pnzem 4-500Ft-m van csak:/


15/L


2011. ápr. 29. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

kérj az ősöktől pénzt, és menj el a dm-be, vegyél egy 1000-2000 ft-oss parfümöt, adidas parfümök szoktak ilyen árba lenni és jó illatuk van ilyen többféle színbe vannak narancssárga, lila, rózsaszín, citromsárga, piros stb..

4-500 ft-ból nem tudnál semmit sem venni, csak egy tábla csokit.

2011. ápr. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, a szüleim sajnos dolgoznak, úgyhogy nem tudok tőlük kérni pénzt (nem ebben a városban dolgoznak). Anyum adott pénzt, meg gyógyszert is kell vennem, akkor ami marad abból pár száz ft hozzácsapom, egy ezresből már több mindent lehet kihozni, tényleg:)
2011. ápr. 29. 12:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem akár egy doboz desszert is elég :), de a parfüm szerintem is jó ötlet. A lényeg az, hogy ne hazsontalan felesleges kacat legyen.
2011. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felesleges 1-2 ezer ft-ot költened.vegyél egy bonbont aztán annyi.abból egy jobb fajtát,mondjuk raffaello vagy belga kagylós csoki tudsz venni 7-800 körül.tökéletesen elég.
2011. ápr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krisz1998 ***** válasza:

4-500???? max kis pattogos labdát lol

akk inkáb 4-5000FTér vegyél

2011. máj. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

:O:O Mi az, hogy max. kis pattogós labdát? Lehet, hogy más megteheti, hogy egy ismerősének akivel csak az utóbbi két hónapban kezdtek jóba lenni 4-5000 Ft-ért vegyen ajándékot, de én nem tehetem meg.

Egyébként nagyon jól megoldottam a problémát, vettem neki ajándékot, egy neves kulcstartót (amin a jelentése van), egy nyakláncot, egy tábla csokit és hozzá papírtáskát. Egy ezresből kijött és nagyon örült az ajándéknak:)

2011. máj. 11. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!