Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Már csak 3 hét van vissza a...

Már csak 3 hét van vissza a suliból. És ballagok, kész, vége van. Annyi mindent akarok csinálni. Más is így van vele? (többi lent).

Figyelt kérdés
Hamarosan vége van a sulinak. az egész rohadt általánosnak. :D:D És elterveztem, hogy sokkal jobb leszek mint most. Nem fogok nyávogni, nőiesebb leszek, nem lesz ilyen sokszor rossz kedvem. Lesz tartásom sokat fogok okosodni, lesz büszkeségem. Nem leszek lotyó és nem fogok röhögni minden hülyeségen. És nem én leszek a balf*sz az osztályban:D tudjátok. A "amilyen béna vagy ha te megtudod csinálni akkor én is". És nem engedem hogy fogást találjanak rajtam. Sőt úgy terveztem, hogy ballagás után blogot fogok vezetni a változásomról. hogy tudjam, mit értem el eddig és még mit kell. Meg hogy erőt adjak az embereknek. Nem leszek önbizalom hiányos. :D Ki segítene nekem ebben. Jó ötletnek tartjátok? Mi a vélemény? Köszi a választ. :d 15/L
2011. máj. 21. 12:11
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem jó döntés.:))

Majd dobsz egy privátot a blog címével?? :DD

Tesóm is most ballag...:)):DD

11/l

2011. máj. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

sztem is jó

szintén 11L :))

2011. máj. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
sok sikert :D
2011. máj. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem hülyeség

közép suliba pont h az ilyen komoly lányoknak nincs baráti köre

2011. máj. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nagyon jó ötlet!! az előzőre meg ne hallgass. attól függ milyen suliba mész.. a móriczba lehet hogy nincs de máshol van! szóval hajrá!!
2011. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a támogatást. :D A kételkedőnek: Honnan veszed a komolyságot? Én azt mondtam, hogy nem fogok hülyeségeken azért röhögni mert más is röhög. Szeretek viccelődni, de bizonyos kereteken belül. Nekem az még belefér ha egymást hecceljük és nevetünk. pl.: Imádom a Showder klubbot. De az olyan amerikai vígjátékoktól herótom van amiben az a "vicces" hogy büfögnek és finganak :S
2011. máj. 21. 20:30
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsónak: a város 2. legerősebb gimnáziumába megyek. szóval szerintem értékelni fogják a magabiztosságot :D
2011. máj. 21. 20:31
 8/9 anonim ***** válasza:

sziia

én is most vagyok 8.-os, alig várom, hogy elballagjak.

blogot is vezetek.

szívesen megismerkednék veled, na meg énis "nyomon követném a változásaidat". Különben szinte ugyanez a szitu velem, mint veled :"D

dobj egy privit (:

2011. máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is kéne a blog címe majd (:

Én is most ballagnék, ha nem 8 osztályos gimibe járnék. :D De én is akarok változni a nyáron. Ugyanúgy mint amiket te felsoroltál.


14/L

2011. máj. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!