Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gáz, hogy ilyeneket hallgatok...

Gáz, hogy ilyeneket hallgatok 14évesen? Kezdem magam néha földönkívülinek érezni.

2011. máj. 23. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Bár a glam rock nem a szívem csücske, meg az alter sem, de ha te szereted, akkor mi a probléma ?

Én ennél százszor "drvább" zenéket hallgatok lány létemre, de nem érzem magam földönkívülinek :D

16/l

2011. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nahat, en meg ilyeneket IS hallgattam: http://www.youtube.com/watch?v=HWrfV595zkY&playnext=1&list=P..


Aztan persze 10 ev alatt sokat csendesedtem :)

De egyebkent miert lenne gaz? Olyan akarsz lenni, mint a tobbseg? Beallni a sorba nem nagy moka am :) En olyan vagyok, hogy csak azert sem... es megis vannak barataim :)

2011. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem gáz. Én a "régebbi" (80-as évekbeli) undergroundot és a mai alternatív rockot szeretem, emiatt inkább nézhetnek földönkívülinek, de nem érdekel, nekem ez tetszik.
2011. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Mér lenne gáz? Fugyelj, a legmenőbb csajok mind Justin biebert meg jonasbrotherst nyomják. Most az menő, őszintén? :D

Szerintem te százszor jobbfej lehetsz :D

(ezt nem sértésnek esküszöm énis hallgatok jusztint néha de nem vagyok odáig a gyerekért.)

2011. máj. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy gáz?

Ha valakink nem tetszik, ne hallgassa, hallgasson helyette electronak titulált gépzajt, meg JB-t. :D

Hidd el, ez x év múlva is zene marad, míg ezek a mai nagyon felkapottak, 5 éven belül el fognak tűnni. Jó példa erre a HSM, manapság már többen vannak akik nem tudják mi az, mint akik tudják.

Amúgy alterból ajánlom a 30Y, meg a Nirvana-t bár az inkább grunge rock... :D

2011. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez kb. olyan, mintha azt kérdezted volna: nem vagyok olyan, mint a többiek, nem is akarok olyan lenni, mint a többiek, úristen, gáz, hogy nem vagyok olyan mint a többiek?


Nem, nem gáz. Biztos jó érzés lehet, amikor földönkívülinek érzed magad (komolyan mondom), csak ne mesélj erről senkinek. Olvass inkább Feldmárt.

2011. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz. 19 vagyok és rám is furcsán néznek mikor Nirvanat, Quimbyt, Kiscsillagot, Kispált hallgatok, vagy 80-as évekbeli zenét. Ezek a jók. Ezek fognak fennmaradni, nem az amit a többiek hallgatnak.
2011. máj. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"electronak titulált gépzaj" eddig tudtam olvasni a kommenteket. Beszélgetnék veld szívesen az elektronikus zenékről :D.
2011. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha fiú vagy, akkor küldtem egy puszit :)
2011. jún. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem kicsit se gáz! Én is 14 vagyok néha én is földönkívülinek érem magam amikor fülessel elkezdek zenéthallgatni de mivel tudjuk a metál hangosan jó ezért mindenki hallja vagy amikor egy német indulót vagy valami klasszikust benyomok pl: figaro vagy SABATON stalingrad https://www.youtube.com/watch?v=4VDIlcTPsSQ szóval hallgasd csak ami neked tetszik ne törődj másik véleményével :)
2015. nov. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!