Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan kérdezzem meg anyát h...

Hogyan kérdezzem meg anyát h befesthetem-e a szemöldököm?

Figyelt kérdés
Nagyon gáz,mert tiszta szőke,és nagyon nem tetszik,úgy utálom..:/ Hogyan kérjem meg anyát? Nem tudom miért,de nagyon cikisnek érzem ezt.:$
2011. máj. 26. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt szerintem így ahogy leírtad,nyugodtan elmondhatod édesanyádnak.
2011. máj. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
"Anya! Befesthetem-e a szemöldököm?"
2011. máj. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Sminkeskent csak tanacsot szeretnek adni. Szerintem a festest felejtsd el, mert alt. rosszul szokott sikerulni es nagyon nagyon el lehet rontani. Felnotteken is vannak olyan rosszul sikerultek es sokan sajnos ugy neznek ki emiatt, mint egy utszeli pillango vagy tul vastag, karakteres lesz, aztan az mar nem is noies. Jobb lenne, ha vennel egy neked szinben tetszo szemceruzat es eloszor azzal probalkoznal (teljesen mas szint fog mutatni/erosebbet, mint amit gondolnal). Igy anyukadnak nem is kell kulon szolni, eloszor azt kell megtalalni, hogy milyen szin allna a legtermeszetesebben. Ne ugorj neki egybol a festesnek.
2011. máj. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Anyu befesthetem a szemöldököm?
2011. máj. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha szőke és nagyon zavar,szerintem nem is nagyon kell kérni..

Ha megengedi ugyanott vagy ,hogy magadtól fested.

Ha pedig nem engedi meg akkor már mindegy...akkor is zavar.

2011. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!