Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Változhat ez még? Szeretnék...

Változhat ez még? Szeretnék szépen énekelni!

Figyelt kérdés
az a baj hogy eléggé nicns hangom és hamisan éneklek, de hallásom van mert minden egyes hangot hallok amit félreéneklek, főleg amikor befogom egy vagy két fülemet, de tljesen hallom és nagyon szörnyű..tehát hallásom az van, de hogyha sokat éneklek és gyakorlok, egy egy hangot többször kipróbálok énekelni akkor sikerülhet tisztán énekelnem?
2011. jún. 1. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Járj énektanárhoz!
2011. jún. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem szeretnék..úgy annyira nagyon nem érdekel meg időm sincs nagyon rá csak úgy itthon énekelgetek, az is ér valamit nem?? népdalok, meg mindenféle külöföldi szám amik szép dallamosak.

és beofogom a fülem és úgy énekeklek és addig éneklem amíg ki nem éneklem, stb

2011. jún. 1. 18:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Énekelj sokat. A lányom 12-13 éves kora körül még elég hamiskásan énekelt. Zongorázni tanult, szolfézsra járt, de külön énekórára nem. Most 18 éves, kifejezetten szép hangja van, és tisztán énekel.
2011. jún. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Zeneművészetit végeztem, nem fogod tudni megtanulni tisztán kiénekelni a hangokat, ha csak befogott füllel megy most. :D Ha otthon szeretsz énekelgetni, az teljesen jó, nem kell mindenkinek gyönyörűen énekelnie. De ha nincs "alapból" tiszta hangod, már nem tudsz vele mit csinálni. Ezt nem lehet begyakorolni. Én próbáltam ilyen lányt éneklésre tanítani, egyszerűen megőrültem tőle. Értette, hogy hamis, de egyszerűen nem tudta tisztán kiénekelni a hangközöket. Lehet, hogy egy hangot ki tudsz tisztán énekelni, de a következő hangot már ahhoz kell "igazítani", intonálni. Ha zongorán vagy bármin játsszák, vagy rádióban hallgatod, úgy könnyebben megy tisztán énekelni a dalokat, gondolom észrevetted. Mert segít a helyes hangokat megtalálni. Ha magadban hamiskás vagy, akkor ezen az Úr Isten, de egy énektanár sem tud segíteni. Sajnálom, de itt nem áll meg a világ, a barátodat sem fogja érdekelni, sőt, neki így is tökéletes leszel. :)))
2011. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nikyii válasza:
57%
Terhes vagy !!
2011. nov. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!