Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek mért lesznek a...

POCSI kérdése:

Szerintetek mért lesznek a fiatalok homosexuálisak vagy úgyőltözöttek?

Figyelt kérdés
és igen ez gyereknevelési kérdés!
2011. jún. 2. 22:43
1 2
 1/16 anonim válasza:
69%
Talán mert nem tanítják meg őket magyarul helyesen írni.
2011. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azért elnézést kérek! De nem ez a probléma most!
2011. jún. 2. 22:57
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
genetika.
2011. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
tudom! az X meg az Y Ha több x van az XY mellett hajlamosabb!! fiúrol van szó egyébként!
2011. jún. 2. 23:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak divatbúzerek is, pl. a médiában van rengeteg.
2011. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

mi az hogy ha több X van?

1 X van meg 1 Y kromoszóma a férfiakban

van ugyan XXY is,(Krinefelter szindróma) meg XYY szindróma is, de ezek ritkák

na szóval nem ezen múlik

még a tudomány sem tudja igazából, hogy min múlik

2011. jún. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza van. Ezek a szupernők és a szuper férfiak. Ez a nevük, de nem mindig lehet észre venni.

Szerintem amire Te gondolsz az inkább a metroszexualitás. Amikor a fiúk túlságosan is sokat foglalkoznak a ruhájukkal, hajukkal sőt lehet, hogy ki is húzzák a szemüket. Nekem 3 ilyen ismerősöm is van és mind lányokkal barátkozik inkább és imádják Őket. Mind szereti a színházat. Olyan kis művészlelkek.


Csillag születik-ben is volt egy ikerpár. Szerintem Ők is azok.

[link]

2011. jún. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

szóval, először is, én két véleményen osztozok...

az egyik a genetika, kicsit utána olvasgattam...

A férfiak kromoszómája köztudottan xy... nos, van egy elágazás az x kromoszómában, un. Xq28, amelyben 5 "elváltozást" találtak minden megvizsgált homoszexuálisnál. Ez nem teljes mértékben bizonyított...


A másik teória, pedig a rossz családi háttér. Lehet pl nemi erőszak, szülők válása, és még mi egyebek, ezekbe nem mennék bele. Szóval, pszichológiai vonatkoztatású is lehet...

2011. jún. 3. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Külön kell választani a homoszexuális és a valamilyen divatot (most dúl a metroszex, de volt már emo, lovemetal... stb.) különböző mértékig követő, ám igencsak hetero fiúkat.


A homoszexualitásnak lehet genetikai vagy pszichés oka is (előttem lévő jól leírta). De attól, hogy valaki az, nem biztos, hogy lányosan is öltözik.

2011. jún. 3. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
56%
Szerintem inkább genetika 20%-ban és 80%-ban a környezet miatt. Amiért meg úgy öltözik a legtöbb mint egy b*zi az csak a h*lye média által erőltetett baromságok miatt.
2011. jún. 3. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!