Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A volt tanítványaim (általános...

A volt tanítványaim (általános iskolások) meghívtak a ballagásukra. A virág mellett szeretnék egy kis apróságot vinni mindegyiknek ajándékba. Nem nagy árfekvésű, ellenben maradandó dolgot. Kamaszok, ti minek örülnétek egy volt tanárotoktól?

Figyelt kérdés
2011. jún. 13. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

szerintem, ha valami apróságot szeretnél, egy karkötő, nyaklánc vagy egyéb csecsebecse jó ötlet... én biztos örülnék neki:)


14/L

2011. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valami olyat vigyél, ami nem általános és nem használati cikk. Pl. üvegfestékkel írd rá pohárra a dátumot és az iskola nevét.

Én biztosan olyannak örülnék, amit nem veszek meg alapból.

2011. jún. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

Egy - egy szem tic tac ?


-de ez nem biztos,hogy jó ötlet...:-)

2011. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: a tic-tac mióta maradandó?
2011. jún. 13. 13:39
 5/14 anonim ***** válasza:
71%

hátha nem eszik meg,akkor a tic-tac is maradandó

:-)

2011. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Te örülnél neki? :D
2011. jún. 13. 13:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Mi kis aforizmás könyvet kaptunk a volt oszinktól. Egy másik oszitól meg baglyokat, és idézetes kártyácskát...
2011. jún. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi anno a születésünknek megfelelő "szerencse követ" kaptunk. Ezek egyáltalán nem drágák, minden születési dátumhoz megkeresed, hogy kinek mi a szerencse köve, és veszel/rendelsz. Vaterán is lehet, de ha elmész egy búcsúba, falunapra, vagy olyan rendezvényre ahol vannak bazárok, ott is lehet kapni. Én azóta is őrzöm, pedig már lassan 10 éve hogy elballagtam általános iskolából. :) Mégjobban örültem volna neki, ha bőrszíjra fűzhető lett volna, így tudnám hordani anélkül hogy attól félnék elhagyom! :) Anno kaptunk egy színesen, nyomtatott kártyát néhány búcsúzó sorral, a kő nevét, és jellemzését, illetve magát a követ.


Esetleg a másik ami jó lehet az a szerencse pénz, ebből többfélét is lehet kapni. [link]

Van pl lyukacsos, amiből a mendemondák szerint össze kell kötni 3-at piros szalaggal, így szerencséje lesz az embernek, pénzt hoz a házhoz, nem tudom pontosan...

Én mindenképpen ilyesmit vennék, ezek apróságok, de még is jelentőséget lehet nekik tulajdonítani :)

2011. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, pl itt lehet kapni mindenfélét:

[link]

2011. jún. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves ötlet, vinni nekik valami ajándékot!

Sosem felejtem, amikor utoljára volt az egyik óvónénink dolgozni (kismama volt, s elment néhány évre). Az utolsó munkanapján együtt játszottunk, mesélt nekünk, együtt énekeltünk. Hozott sütit és mindenkinek hozott ajándékot. Arra már nem emlékszem a fiúk mit kaptak, de a lányok 1-1 gyűrűt kaptak. Az óvónéni fűzte gyöngyből a gyűrűket, nagyon szép, még a mai napig meg van, bár már kicsit jön szét :S :)) Nagyon örültünk neki.


Nem tudom, hányan vannak a volt tanítványaid, de van egy jó ötletem. Lehet kapni nagyon szép kis papirusz könyveket. Többféle méretben és lapszámmal rendelkező van. Csinálhatnál olyat, hogy veszel mindenkinek 1-1 ilyen papirusz könyvecskét és minden oldalra írsz nekik 1-1 idézetet, aforizmát, bölcsességet. Ha van a diákokról képed (pl. ha kaptál tőlük tablóképet, az tökéletes), azt az első oldalra beragaszthatod, s odaírod mellé a nevüket. Az utolsó lapra pedig magadról ragaszthatnál egy képet és végül aláírnád.

Ez olyan, mint egy aforizmákat tartalmazó kiskönyv, de sajátkészítésű - így szerintem nagyobb az értéke. És egyedi is, hiszen azokat írod bele, amik szerinted fontosak, amik szerinted igazak.

16/L

2011. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!