Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Legyetek szívesek, írnátok...

Legyetek szívesek, írnátok nekem ilyen idézeteket (lennt)?

Figyelt kérdés

Összevesztem az egyik legjobb barátommal(bár több volt köztünk mint barátság,azt hiszem),de annyira,hogy letörölt faceről,és tiltott msnen.Szeretnék neki egy üzenetet írni,amiben egy-két olyan idézet van,ami erre a helyzetre utal,vagy a barátság fontosságára,abban hogy csalódunk,vagy hogy nem szeretném elveszíteni,mert fontos nekem.

Legyetek szívesek,és írjatok ilyeneket,ha tudtok! :)


2011. jún. 22. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
"A barátság azon néhány dolgok egyike életemben amelyektől normálisnak érzem magam."
2011. jún. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Citatum.hu -n nézz:)
2011. jún. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
2011. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
"qrva anyád"
2011. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

egyébként meg ne idézetet írjál, mert arra a pasik nem fogékonyak, csak a lányok, inkább fogalmazd meg a magad agyából hogy mivan

14/f

2011. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
“Amikor minden hír rossz, és az ég teljesen szürke, és az összes csoki elfogyott, az egyetlen vigasztaló gondolat, hogy van egy olyan barátom, mint te.” :-)
2011. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!