Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Egy lány kaphat a 14. születés...

Egy lány kaphat a 14. születésnapjára epilátort?

Figyelt kérdés
igazából a legjobb barátnőmről van szó. lehet egy kicsit féltékeny vagyok rá.. szinte mindene megvan. nem gazdagok a szülei de szülinap karácsony névnapra megveszik neki azt amit szeretne. nagyon jofejek a szülei, de azért karbantartják a lányt. képzeljétek van saját laptopja, anyukájával beszélgettek a tamponról és használhat is...
2011. júl. 8. 13:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

szerintem kaphat.

én is azt kaptam. a 14. szülinapomra. xD:D

2011. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én is akkor kaptam, 10 évvel ezelőtt, pedig anyukám sosem volt a legmodernebb. Semmi gond nincs vele.
2011. júl. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

NEm egészen értem a problémádat: az epillátor miért lenne probléma mind ajándék? Egy 14 éves lánynak ha ez a kivánsága, akkor mi vele a gond? Azt meg végképp nem értem, hogy mi a baj azzal ha az anyjával beszélget a tamponról illetve ha használja -az természetes, hogy az anyjával beszéli meg, és miért ne használhatná. A laptop meg olyan, hogy ha megengedhetik maguknak, akkor nincs semmi gond, gondolom, megérdemli.


Szerintem csak irigykedsz, de nem világos, hogy mi is a bajod.

2011. júl. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim válasza:
100%
Szerintem ne legyél féltékeny. Én 12 éves korom ota tampont használlok ebben nincs semmi rossz , saját laptopom is van és egyátalán nem vagyunk gazdagok. És miért ne kaphatna epilátort? Szerintem tök normális. szal no para.;)
2011. júl. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
nekem anyukám nem engedi azzal az indokkal hogy kicsi vagyok hozzá, és használjam csak a borotvát. de a lábam karom nem borotválhatom le, csak a hónaljam...
2011. júl. 8. 13:33
 6/28 anonim ***** válasza:

Próbálj meg beszélni anyukáddal, ha zavar a dolog. Biztos meg fog hallgatni, ha értelmesen állsz hozzá a dologhoz. Elvégre a te tested, és nem tönkretenni akarod, csak szőrteleníteni. Szerintem simán lehet ilyen korban epilálni. :)


17/L

2011. júl. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
50%
le vagy maradva a korral... most lettem 15.. 3éve van laptopom. mióta megvan csak tampont használok. beszéltem erről az anyukámmal. és epillátorom is van. és igen kaphat epillátort 14. szülinapjára. nekem is volt már akkor.
2011. júl. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
azért vagyok egy kicsit féltékeny mert neki az átlaga 4-es énmeg most évvégén is kaptam oklevelet, mert 5ös vagyok. mégis neki több mindene van meg mint nekem. én az anyukűmmal használok egy ősrégi gépet. én csak a hónaljam borotválhatom. neki megvannak a márkás cuccai(converse adidas).
2011. júl. 8. 13:36
 9/28 anonim válasza:
100%
De ezzel nincs semmi baj. Hidd el ha megtehetnétek neked is lenne.:)
2011. júl. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

És ha féltékeny leszel rá megkapod azokat a dolgokat? Nem, csak a barátságotok megy tönkre. A márkás dolgok és a laptok, stb. nem tanulmányi eredmény függő. Volt olyan csoporttársam az egyetemen aki sík hülye volt mégis a legújabb Iphone-nal rohangált.

Mellesleg meg gondolom anyukád nincs bent veled amior fürdesz. LEborotválod a lábad és kész. Nem kell ehhez engedélyt kérni.

2011. júl. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!