Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen jövőt (munkával kapcsol...

Milyen jövőt (munkával kapcsolatos) képzelnek el, aki látható helyre tetováltatnak és/vagy fültágítót tesznek be (akár nem is kicsit)?

Figyelt kérdés
Az ajak- és orr pirszingeket azért nem kérdezem, mert azokat ki lehet venni, bár a nyoma megmarad.
2011. aug. 4. 19:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Biztos nagy befolyással lesz a tetkó a leendő munkahelyedre sajnos ilyen az előítélet :/
2011. aug. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól függ te mit akarsz,ha nem tesznek a munkahelyen az első benyomásra ,akkor szerencséd van.De ha nem.. pech.

Hogy én mit tudnék elképzelni (munkát)- rögtön a tetkos srác jutott eszembe,vagy pc lövesztő:D

2011. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én 31/N vagyok. :)

Csak érdekelt volna, hogy a "mai fiatalok", akik lépten-nyomon visszafordíthatatlan dolgokat tesznek a testükkel, belegondolnak-e, hogy könnyen hátránnyal indulhatnak egy jobb állásért.

2011. aug. 5. 13:14
 4/12 A kérdező kommentje:

Mindenki nem dolgozhat tetkós szalonban. :))

Persze vannak eltakarható helyek, de pl. a fültágítás nem tartozik ezek közé.

2011. aug. 5. 13:16
 5/12 anonim ***** válasza:
63%

Apukám és anyukám is tetováltak, nem is apró, elrejthető helyekre. Anyukámnak az egész háta és az egyik combja is ki van tetoválva, és orrpiercingje s van, mégis egy jó, irodai állása van. Apukám is hasonlóképpen ki van varrva, csak neki még a karjai is, mégis éttermet vezet. Szóval szerintem megfelelő környezetben semmi baj nincs vele.

14/L (én is tervezek pár tetkót későbbre:D)

2011. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mien a tetkó
2011. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm okmányirodán dolgozik, a felkarján van tetoválás de ez csak akkor látszik, ha rövid ujjú ingben van. Ugyanabban az iroda helyiségben van egy nő kb. 22-25 éves lehet neki van orr piercingje és senki nem szólta meg miatta. Egy másik ismerős biztonsági őr, neki mindkét karja teli van tetoválva és akkora fültágítója, hogy a mutató és középső ujja átfér rajta :D Kicsit ijesztően néz ki de azt mondta, hogy így legalább kevés ember fejében fordul meg, hogy lenyúljon valamit :) Nekem hegtetoválásom van a felkaromon [link] (jelentése:erő) de ha pólóban vagyok se látszik, csak akkor ha atlétában. 19/L
2011. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szóval ez [link] most láttam csak, hogy rossz a link amit írtam
2011. aug. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 10inchhero válasza:
hát nekem van 1-1 másfél centis tágítóm, szerintem még nem undorító, és közgázt tervezek. Tudok róla, hogy hátrány, de nekem tetszik.
2011. aug. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Ruházati eladó vagyok. Ezzel a tetkóval a lapockámon: [link]

Még csak gyakorlatom volt de nem szóltak érte. Először mondták, hogy takarjam el de hát látszott a fehér pólón keresztül is, meg ha toppot húztam. De utána már nem szóltak.

18/L

2011. aug. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!