Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Azt hittem megtaláltam a...

Azt hittem megtaláltam a társaságom. Mi lehet a baj? = (

Figyelt kérdés
Mástól tudtom meg, hogy a legjobb barátaim elmennek Balatonra. És engem nem hívtak. A pasimtól tudom meg. A pasimtól. Ez...annyira fáj. Most itt sírok a történtek miatt. Miért nem hívtak? Mit tettem? :( 15/L
2011. aug. 6. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Én megkérdezném tőlük, ők jobban tudják mint bárki, hiszen ők azok akik nem hívtak.
2011. aug. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem lennék egy kicsit nyomulós? Hogy megkérdezem: Engem miért is nem hívtatok?
2011. aug. 6. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi ugyanezt csináltuk az egyik volt osztálytársunkkal.Volt sértődés meg minden,de szerintem rájött,hogy miért nem hívtuk meg[idegesítő p*csa,játsza az eszét a fiúk előtt-.-"],bár mi szemtől szembe is megmondtuk neki,hogy nem bírjuk,de ő azt hitte,hogy imádjuk.
2011. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Megoldódott az ügy.:) Fél órára rá, hogy kiírtam a kérdést már csörgött a telefon. xD

Utolsó: Ilyenről szerencsére itt szó sincs.:)

2011. aug. 7. 11:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és örülök hogy megoldódott, jó nyaralást :)
2011. aug. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
váó kép mutatás magas fokon.
2011. aug. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és mi történt, mivel magyaráztáK? erre kíváncsi lennék...
2011. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Huhh,de ismerős vagy nekem. Hányszor volt ez,hogy bemagyaráztam magamnak,h nem is szeretnek,azért hagynak ki. :D aztán mindig kiderült,hogy én vagyok a hülye.
2011. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
Nem elég hogy ekkora képmutatók még sunyik is. Az arcodba nem mondják hogy mennyire utálnak, inkább csak nélküled szerveznek kirándulást, aztán amikor kérdőre vonod őket akkor meg jaj elhívnak.
2011. aug. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!