Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ilyen táska lehet...

Szerintetek ilyen táska lehet iskolatáska?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 11. 13:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha belefér a cuccod...
2011. aug. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Persze és még a cuccod is bőven belefér. Elég nagy, tágas. Én is ilyennel jártam középsuliba, minden könyvem elfért benne.
2011. aug. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Mindenképp olyant válassz amit a hátadon tudsz hordani, két vállon, mert azért középsuliba sok könyvet kell cipelned és ha egy vállon viszed, könnyen kialakulhat gerincferdülés és egy életen át fájni fog a hátad. eüs
2011. aug. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Fannni17 válasza:
hát ha tetszik akkor legyen ha anyira szeretnéd sztem.
2011. aug. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mi ilyennel mentünk nyaralni, am elég tágas.
2011. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lehet de készülj hogy leszakad tőle a vállad.
2011. aug. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

13:29

Egy középsulis általában tömegközlekedéssel utazik, ahol elég macerás fel-le venni a háton a hátizsákot...


Kérdező: jó ez a táska, de váltogasd, hogy melyik karodon viszed. Pl egyik héten jobb, másik héten bal...

2011. aug. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó táska, belefér minden, de szerintem kényelmetlen. Jobb a hátizsák, vagy az, amit keresztbe tudsz tenni a válladon.
2011. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha elférsz benne és neked jó, akkor jó, legyen. Bár ne mindig ezt használd, mert gerincferdülésed lehet.

Én is ilyen táskát vettem, mondjuk én inkább azért, mert kézilabdázok és meccsekre jó lesz vinni benne cuccokat. Edzésre nem kell annyi minden, akkor jó a tornazsák is, de meccsre kell bokarögíző, fásli, comdrögzítő, hűsítő zselé sportolás utánra, sebtapasz, dezodor, kistörölköző, tusfürdő stb.

Bár szerintem, ha olyan napom lesz, hogy kevesebb cuccot kell vinni, lehet, hogy suliba is ezt viszem.

16/L

2011. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Simán ;)))
2011. aug. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!