Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők! Minek örülnétek...

Szülők! Minek örülnétek jobban? Ha a lány gyereketek Britney Spearst vagy Marilyn Mansont hallgatna?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 22:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Marilyn Manson. Én is rock/metál zenét hallgatok, és azt szeretem, ezért remélem, majd a gyerekeim is normális zenét fognak hallgatni, és nem olyan igényteleneket, mint Britney Spears.

Persze valószínűleg ők is rock zenéket fognak hallgatni, mert Apa is olyanokat hallgat, és már most is tetszik a nagyobbnak (2 éves). A kicsi még nem tudja értékelni (4 hónapos). :D

2011. aug. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%
annak ha mindkettőt.én is hallgattam mindkettőt, elég vegyes ízlésem van zenében és ez szerintem jó dolog. üdv egy lassan két gyerekes anyuka
2011. aug. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Nem szólok majd bele a gyerekem ízlésébe, tehát nem is nyilvánítok majd véleményt. Viszont úgy gondolom, hogy pl. 13-14 évesen még nem ciki Britney Spears-t hallgatni (később már nem teljesen egészséges), ellenben Marilyn Manson-t szeretni semmilyen életkorban sem jelent jót, mert depressziós, agresszív, aszexuális és egyéb külső megnyilvánulásaiban is beteges. Tehát az utóbbi esetében elgondolkodnék azon, hogy vajon mit rontottam el...
2011. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
18%
Még csak annyit, hogy a Marilyn-ellenes megnyilvánulásom nem a Rockzenének, hanem kizárólag az előadó személyének, és mondanivalójának szól.
2011. aug. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Egyértelműen boldoggá tett, amikor megvehettem Neki a BMTH kocertjegyet... :) Úgyhogy jöhet M.M. is :)
2011. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
78%

Úgye te nem egy aggódó anyuka vagy apuka vagy?


Amúgy Marilyn Manson (bár én Rammstein fan vagyok mert imádom a metál zenét).

2011. aug. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
tökmindegym ami jól esik neki.
2011. aug. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%
Inkább M.M., az mégiscsak igényesebb zene.:D
2011. aug. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
87%

Én speciel nem szülő vagyok, hanem azok alkotmánya. 16 leszek lassan, lány vagyok. Anyum rockzenét hallgat minden mennyiségben, büszke is vagyok rá, jó zenei nevelést kapott. :) (hehehe, vagy inkább én?) Én szintén rock, a falra mászok Britneytől, Gagától, az ipari zaj techno zenéktől, pedig a korosztályomban sajnos ez a menő -.-" Rammstein fanatikus, Nightwish rajongó, és hadd ne folytassam, hadd ne soroljam fel még a magyar klasszikus P.Mobile-t és még sok sok mást is. Anyum, mikor megtudta, hogy egyik pillanatról a másik Marylin Mansont kezdtem hallgatni (tényleg egyik percről a másikra, az egyik száma mikor megtetszett, nem is tudtam, kinek a száma, majd mikor kiderült, mindent végig hallgattam és láss csodát, új szerelem született.), kicsit meglepődött, és megjegyezte, hogy nem biztos, hogy örül neki, mivel úgy tudja nem teljesen ép egy pali, de mikor felvilágosítottam róla, hogy ez nem így van, akkor belenyugodott, és ma már vannak számok, amiket velem énekel. : )


Tegnap 21:51, 67%-osnak üzenném:

Nincs teljesen igazad szerintem. Lehet a zene depressziós, de hallgass meg kérlek egy Children of Distance számot. Közismert, magyar rap, és elég suicid. Agresszív, ez is lehet. Aszexsuális is lehet, de ez nem magát a zenét minősíti! A zene mindezek mellett lehet nagyon jó. Külső megnyilvánulásaiban beteges? Ezt a részt nem teljesen értem. Van egy stílusa. Mindenkinek van, noha van, aki kicsit másképp képzeli ezt el. Én sem éppen egy iskoláslány-szoknyás, masnis bige vagyok, és lám, nem ártok senkinek vele. Anyum sem rontott el semmit (csak úgy mellesleg: sosem buktam, szakközépbe járok, nem cigizek, nem iszom, se nem drogozok. Rendes barátaim vannak, a szüleimet tisztelem) és mégis Mansont hallgatok.


Emellett hadd jegyezzem meg, hogy az említett férfi lehet kissé elvont, ijesztő, és miegymás, de egy intelligens, művelt, és okos ember. Persze, nehéz elképzelni, én sem hittem volna sokáig. De keressetek feliratos interjúkat, cikkeket, satöbbi. Kiderül majd, igazam van. Csak túl sokan (mint eleinte anyum is) építenek túl sokat a pletykákra.


Nos, remélem rövidke szóáradatommal senki lelkébe nem gázoltam bele, abszolút nem volt szándékomban. Ezzel szimplán csak annyit akartam kifejezni, hogy nem feltétlen rossz az, amit nem ismerünk, vagy annak tartunk. Bocsi, a hosszas idő és helypocsékolásért, remélem valaki megértette mit akarok mondani.


Üdvözlettel, egy (mint kiderült) 16-os mansonista.

2011. aug. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
Nálunk Britney Spears a kedvenc.Megyünk is a koncertre.
2011. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!