Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi történik velem? Mit tehetnék?

Mi történik velem? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sziasztok.15 éves lány vagyok.Most voltam 8.-os és sajnos nagyon elszúrtam ezt az évet(megbuktam).2 hét múlva pótvizsga és egyáltalán nem tudom magam rákényszeríteni a tanulásra.Volt, hogy azért is leültem és órákon át semmit sem tudtam megjegyezni.Anya azzal fenyeget, hogy apához kell költöznöm ha megbukok a pótvizsgán.Az elmúlt 2 hétben teljesen elveszettnek érzem magam.Megint előjött az alvajárásom és a paranoia.Rettegek itthon egyedül.Gimibe járok ezért nem a felvételim múlt a bukáson, de szeretnék 9.-be menni..Légyszí segítsetek mi a bajom? És kérlek titeket ne olyanokat írjatok, hogy naiv p***a stb...Köszi előre is.
2011. aug. 12. 13:42
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit, hogy mostanában a bátyámmal és anyával is sokat veszekszek mert nem értenek meg semmiben.Anya össze vissza hazudozik nekem és fel van háborodva ha rosszul esik..alig vannak barátaim akikkel ezekről beszélhetnék..
2011. aug. 12. 13:46
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!

nem ítéllek el azért amiért megbuktál!:)

szeretnél 9.-be menni,lebegjen ez a szemed előtt és ülj le tanulni ne MAGOLJ,HANEM TANULJ!!!!

CSINÁLJ SZÍNES KÁRTYÁKAT AMIN KÉRDÉSEK éa a hozzájuk tartozó válasz van!

menj ki a friss levegőre és ott kezd el tanulni amíg nem

sik sikert!:)

14/Lkéső

2011. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

amíg nem késő*

sik=sok*

14/L

2011. aug. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű, hiányzik az igazi akarat, és bármennyire is fáj ez lustaság.

Vegyél magadon erőt és ülj le tanulni, ne itt siránkozz.

2011. aug. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat..14/l nem tudnál privit írni vagy valamit ahol beszélhetnénk?:)
2011. aug. 12. 14:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szia!:)

ide tudsz nekem írni:

esztus.1997@freemail.hu

2011. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

ez a kártyás megoldás jó.de csinálhatsz memóriakártyát.felírsz az egyikre egy kérdést és egy másikra a válaszát.számozd be őket,a kérdésnek az eleére írd,a válasznak a hátuljára,hogy tudd,jól válaszoltál-e.ebből többet.két csoportra osztod (kérdés válasz.)és a kérdéseket lefordítod,a válaszokat felfordítva hagyod.húzz egy kérdést,és válaszd ki a megfelelő választ,ami szerinted jó.utána nézd meg,hogy jól válaszoltál e.ha igen akkor oké,ha nem tedd vissza a kérdést és a választ és húzz másikat.s így előröl amíg nem megy.ez mindig bevált.ja és teljes csöndben egyedül tanulj.

L/15

2011. aug. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen.:)
2011. aug. 12. 16:07
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

szia.

akartam irni ,hogy irj üzit,de ezt más előttem megtette. Mindenesetre ha gondolod írhatsz,én néha a bnőimnek szoktam segíteni tanulásba ,néha msnen-ha nincs jobb dolgom.

irj nyugodtan :)

(én se vagyok valami nagy zseni..)

2011. aug. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amúgy miből buktál meg?
2011. aug. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!