Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagyon félek a sulitól....

Nagyon félek a sulitól. Hogyan tölthetném el hasznosan ezt a 2 hetet? Úgy érzem az egész szünetet elpocsékoltam :/

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 00:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
én alig várom a sulit :D nem azé mer akkora stréber vagyok de alig várom h uj arcokat ismerjek meg :P hát ha elbaxtad szuneted és nemcsináltál semmit akkor a legkozelebbi-t jobban használd ki de két hét még sok ido szoval találjk ki valamit meny hawerokal buliba :) 15/f
2011. aug. 15. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem bulizok :D
2011. aug. 15. 00:29
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
én sem bulizom csak nagyon ritkán de azért néha jo elmenni :)
2011. aug. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor máshogy mondom: én soha nem bulizom!! :)
2011. aug. 15. 00:41
 5/13 anonim ***** válasza:
Én próbáltam amennyire csak lehetett de ez a rossz idő :( Valamikor olyan rossz idő volt hogy nyár közepén vártam a következő nyarat.:S
2011. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én várom is meg nem is haverok meg minden.. :DD de tanaulás dolgozatok wáh ... utálom.. XD am miért féélsz ?
2011. aug. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Menj strandra ha lesz még jó idő :D. Tiszaújvárosba :).
2011. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ÉN SEM VÁROM A SULIT!!!

Egy kész rémálom számomra, semmi kedvem ujrakezdeni, és még van 3 évem, brrrrr...


Menj strandra! Ha van lehetőséged nyaralni! Menj a barátaidhoz szórakozni!

Más így nem jut az eszembe, de gondolkodj, esetleg beszéljetek meg valamit a barátaiddal (esetleg családdal) stb.

16/L

2011. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szia Kedves Kérdező! :)

Valahogyan velem is ez a helyzet. Valami hasznosat szeretnék csinálni, úgy érzem, hogy sok időt elpazaroltam(mondjuk szinte én napi 12 órát gépezek...:( )

De szerintem nem tudod a szünetet elpzarolni, hisz javarészt ígyis.úgyis pihensz, a suli meg előbb utóbb itt lesz.

Írták előttem, hogy menj strandra, pl az jó ötlet, vagy bowlingozni, billiard, akár nézz meg valami jó filmet, esetleg túra ha van a közeletekben erdő, biciklitúra barátokkal, családdal, stb.

Ezek mind hasznos dolgok.:) AZ iskolától vaalmennyire én is félek.

Szabad tudnunk, hogy miért félsz?

2011. aug. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A sok tanulnivalótól és az osztálytól... Köszönöm a válaszokat :)
2011. aug. 15. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!