Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Középsulisok! Mennyiben a...

Középsulisok! Mennyiben a középiskola (főleg gimnázium érdekel) egy általánoshoz képest? Miben jobb/rosszabb?

Figyelt kérdés
Persze tudom,hogy minden suli más,csak úgy átlagban.:) Hány órát tanultok,és evvel milyen eredményetek van?Úgy hallottam,szinte minden órára spirálfüzet kell.Lehet nagy alakú nem spirál is?Nem szeretem a spirálosokat,mert nehezek.Kort és nemet is légyszi
2011. aug. 23. 19:13
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk nincs megszabva milyen füzet kell,szerintem egy papírlapra is írhatsz ha akarsz,gondolom ez is sulifüggő. Nekem többet kell tanulnom, mint általánosban,pedig ott gond nélkül 4-5volt,itt ugyanaz,nekem csak 2-3 volt elég,így bele kellet húznom.

A tanárok normálisak,de az anyag leadásában lazábbak és felületesebbek,de mégis többet követelnek.

2011. aug. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

átlagba napi 2-3 órát, 4,3 volt az átlagom, nálunk nincs megszabva, hogy milyen füzet kell. Én jobban szeretem, már csak az osztály miatt is, de amúgy kb. kétszer olyan nehéz, mint az általános volt.

16/f

2011. aug. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Spirál ajánlott, de a sima A4-es is jó lesz. Többet kellene, de én semmit se tanultam idén.3,6 lett az átlagom talán. Ált.suliban 4,4 körül voltam, ott is nulla tanulással. Idén viszont muszáj lesz, ha egyetemre akarok menni. Most megyek 11-be, erős refi gimi.

16/F

2011. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%

hát nehézségben szerintem is kétszer olyan nehéz,mint az általános.

füzetet szerintem olyat veszel amilyet akarsz,nálunk csak bizonyos tantárgyaknál van megszabva,de hát logikus is,hogy számvitelre franciakockásat viszünk:)

matekból mindig gyenge voltam,különtanárhoz járok heti kétszer, napi 2-3 órát tanulok.

3,5 az átlagom.(matek és gazdaságtan lehúzzák,humán tárgyak 4-5,kivéve irodalom,mert lusta voltam és csak 3-as lettem,de amúgy az is 4-5)

18L

2011. aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
80%

Nehezebb, de szerintem alig fogod észrevenni. Nekem már fel sem tűnik, de ha visszagonolok, általánosban könnyebb volt.

Jobb, hogy nagyobb a szabadságod, felnőttnek tekintenek, nincsenek folyton a sarkadban a tanárok.

4,6-os átlag, pár perc tanulással :D Jó, volt, hogy órákat magoltam, főleg akkor, amikor a magyar vizsgámra tanultam, na akkor ültem egésznap a tételek fölött. Most megyek 11.-be, most lesz ötri, angol és matekvizságm, hát majd meglátjuk, mennyit fogok tanulni :D

A tanárokat nem érdekli, hogy mivel írsz és mibe. Szóval igen, lehet.

16/l

2011. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat,sokat segítettetek.:) De azért még várok válaszokat!:)
2011. aug. 23. 22:28
 7/8 anonim ***** válasza:
73%

A füzet tényleg senkit sem érdekel, az mondjuk jó ha nagyalakú, mert sokat kell írni, de nem kell spirálnak lennie, én sem szeretem.

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mennyit tanulok, van hogy szinte semmit csak megírom a leckét, és van hogy jóval többet. Mondjuk elég gyorsan tanulok, és nem szoktam óráról órára (pedig kéne), csak dogákra (felelésnél meg drukkolok és ált. azokat hívják ki, akiknek rossz lett a dolgozatuk). Az írásbeli mondjuk általában sok szokott lenni, meg a dolgozatokra, amik elég gyakran vannak, is sok anyag kell, de van egy-egy lazább nap.

16/L, 11.-es leszek

2011. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kb ugyanaz a nehézség.
2011. aug. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!