Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hol tartsak szülinapi bulit?...

Hol tartsak szülinapi bulit? (14 éveseknek, BP 3. kerületben)

Figyelt kérdés
Sziasztok, hamarosan itt a szülinapom, és szeretnék szülinapi bulit tartani Budapesten, a 3. kerületben vagy akörül, nyolcadik osztályosoknak (14 éveseknek). Én fiú vagyok, nekem lesz a 14. szülinapom. Lesznek vegyesen fiúk és lányok is. Szeretnénk jól szórakozni, egy jó helyet keresek Budapest III. kerületében vagy akörül, ahol lehet szülinapi bulit tartani. (Itthon nem lehet mert kicsi panelban lakunk) Ár nem számít, azt majd később eldöntjük, egyelőre csak írjatok ilyeneket! Nagyon köszönöm!
2011. aug. 26. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van a kozelben egy Bowling hely,akkor menjetek oda,garantaltan jo buli lesz ;)
2011. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Árpád híd alatt
2011. aug. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Sehol. Még gyerekek vagytok.
2011. aug. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%
A Mekiben :) a labda várban ! Vagy a 8 kerben !
2011. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

igaz én miskolci vagyok de próbálok segíteni!

ha van valami bowling pálya vagy valami játék terem,béreljétek ki..Nálunk 20000.ft volt és ingyen koktél fogyasztás :DD szval hajrá :D

15L

2011. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!