Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Fogszabi? Jól fog kinézni?...

Fogszabi? Jól fog kinézni? Nem lesz ciki?

Figyelt kérdés

lehet ebben az évben egy évre kivehetős fogszabit kapok de nem tudom nem e lesz ciki és nem e fognak undorodni a fiúk?

esetleg vegyem ki suliba a fogszabit?


2011. szept. 7. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
akarod te egyáltalán,hogy szépek legyenek a fogaid?
2011. szept. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem manapság már nem mondható cikinek a fogszabályzó!Nekem is volt ilyen kivehető,de azt nekem nem kellett egész nap viselnem,csak éjszaka ill.a doki megmondta,hogy nappal hány órát kell,hogy fent legyen.Ha neked is így lesz,akkor tudod majd úgy időzíteni,hogy suliba ne kelljen hordanod.

Egyébként ha kell fogszabályzó,akkor ne törődj vele,hogy mit szólnak mások,mert megéri viselni,hogy utána szép legyen a mosolyod!

2011. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem fog jól kinézni, de rakasd fel. Én nem akartam, amikor lehetett volna, aztán vertem a fejem a falba, sokkal szebb mosolyom lenne, ha nem állna ki az egyik fogam.

Ha visszacsinálhatnám, felrakatnám. két évet kellett volna hordanom állandóra, de nem akartam, mert akkor kezdtem a középsulit, és hú, mit szóltak volna a többiek. hát senkit nem érdekelt volna. Viszont később a "bulizós időszakomban" jól jött volna a magabiztosabb mosolygás.

2011. szept. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszakai-kivehetős-fogszabályzót csak éjjelre kell berakni,nem tudsz beszélni tőle,este berakod reggel ki,családodon kívül senki nem látja.Nekem éjjel-nappali van,imádom,persze fájdalmas,de tök jó színes gumikat kérek rá.:)
2011. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kivehetős csak éjszakára van bent, meg amikor otthon vagy, mert beszélni sem tudsz benne. Nem ciki amúgy az állandó sem.
2011. szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap a dokinál volt egy másik srác, ő kivehetős fogszabit kapott és neki mondta a doki, h. min. 12 órát hordania kell, kajáláskor és sportoláskor kell levennie egyébként suliba is rajta lehet. Nekem - mint említettem -, tegnap rakta fel. Szerencsére az én o. társaim és ismerőseim eléggé érettek ahhoz, hogy ne csúfoljanak, meg egyéb. Aki meg mégis megteszi, a saját intelligencia szintjét mutatja meg - a fogszabályzó nem ciki, sőt! Arról ad képet, hogy higiénikus vagy és törődsz a fogaiddal. Meg ma már annyi választékban lehet kapni, h. sok kisgyerek és tini is követeli a szülőjétől a készüléket - tegnap is megkérdezi a dokim, hogy melyik a kedvenc színem? Hupi lilától kezdve minden volt ott, szerencsére még egy utolsó átlátszó is. :) Arra gondolj, h. 2 év múlva büszkén fogsz mosolyogni.
2011. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ejj, mit meg nem adnék én azért, ha annak idején nem sírva jöttem volna ki a fogorvostól, mert megijedtem. Kezem-lában összetenném, ha visszacsinálhatnám.

Ha van lehetőséged rá, ki ne hagyd, mert biztos megéri! Nem hiszem, hogy csúfolni fognak, nekem elég gyökér osztályom volt, és most sem egy álomosztályom van, viszont egyikben sem hallottam csúfolódást.

2011. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem négy évig volt állandóm, mert jobbra-balra b.asztak el vele mindent... de az égvilágon senkit se izgatott, és még pasim is volt. A mosolyom meg mint az aquafresh reklámé :D

De az éjszakait, mint mondták, nem kell suliba viselni, bár így kb fele olyan hatékony.

20L

2011. szept. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ʙiA ◘♥◘ válasza:
nekem is kellesz hordanom,bár még nincs meg,de már csak arra várok h anyumék felhíják a fogidokit és kérjenek időpontot...tiszta ideg vagyok,valahányszor ez eszembe jut...az osztályban senkinek nincs,és senki nem szorul rá;( szóval csak én vagyok az egyetlen aki nem tud mosolyogni ... úgy néznek ki a fogaim mint a vámpírnak:a két első fogaim hátul vannak és az utánna lévő 1-1 fog mind két oldalról ki áll!és külön fogmosási rendszerem van...ha vki túl esett volna már ijenen kérem h írjon ... az osztársaim meg hát,...elképzelhető h tudnának érte csúfolni,de nem hiszem h megtennék,remélem----
2011. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem állandó van,már lassan 2 éve,és jól néz ki,egyeltalán nem 'ciki',sőt még menő is!

Szerintem nem undorodnának a fiúk..

Régen volt kivehetős fogszabályzóm,és azt csak éjjel kellett hordanom,na meg 2-3 órát nap közben...

Suliban amúgy is necces,mert étkezés után fogat kell mosni,és csak utána teheted vissza..

Sportoláshoz (pl.tesiórán) nem ajánlott a viselete..

szóval,ha szép mosolyt szeretnél,akkor mindenképp csináltass!

2012. jan. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!