Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van vmi fizikai vagy hasonló...

Van vmi fizikai vagy hasonló hatása a tinikre a horror filmek, ha nagyon félnek ha megnézik?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 21:44
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Persze hogy van fizikai hatása! A gravitáció lehúzza őket a földre a kanapéról annyira megijednek!
2011. szept. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szakvéleményt nem tudok. Saját tapasztalat: tini koromban szerettem nézni az X - aktákat, meg egyéb hasonló filmeket (12-13 éves lehettem mikor ezt adták a tv-be). Bár féltem de kíváncsi is voltam. Aztán alig tudtam elaludni az ijedtségtől. Rosszat álmodtam, reggel fáradtan ébredtem.


Kedvenc filmem volt a szellemekkel suttogó, ez első részek igen light-osak voltak, de nekem már az is sok volt mostanság. A mostani új részek meg már egyenesen brutálisak. A nyugodt alvás érdekében ma már csak a Jóban rosszban maradt, meg vígjáték és romantikus filmek. Rám így hatottak. 28/L


A barátnőm, velem egy idős,neki a horror,thriller a kedvence. Mindenki más.

2011. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ijedségtől megemelkedhet a pulzusszám. Egyébként semmi különös.
2011. szept. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

a horrofilmek minden emberben (főleg ilyen alakuló szervezetben) erős nyomot hagynak. ha utána nem is fél az illető, az agya elraktározza azt a sok információt, amit ott látott és később előjönnek. egyáltalán meg se fog fordulni az agyában, hogy azért "idegbeteg" mert megnézte öt évvel ezelőtt azt a horrorfilmet, de elég sokszor előfordul az ilyen.


nem baj, ha egyet megnéztél és félsz kicsit. ha rád ilyen hatással annak a filmek akkor értelemszerűen nem nézel többet :D

2011. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Komolyan? Horrorfilmeket nézek KIZÁRÓLAG sőt szinte azokon is nőttem fel. Legkevésbé sem félek nyomot meg soha nem hagyott bennem. Hülyeség hogy az összes. Élő kivétel vagyok. Szeretem a horrorfilmeket és azokon is akarok és nőttem fel eddig. Nézzétek meg a Serb Film-et. Újszülött csecsemőt erőszakolnak meg benne, Sex közbe levágják a nő fejét Dúl a nekrofílila. Tetszett a film. Noymot nem hagyott bennem.


Cannibal Holocaust. Az álaltkínzások valódiak. IGAZÁBÓL BELEZTEK KI EGY ÉLŐ TEKNŐST ÉS IGAZÁBÓL VÁGTÁK LE EGY ÉLŐ MAJOM FEJÉT. Nagyon tetszett a film. 9/10 pont nekem. Nyomot nem hagyott bennem mert még nem tudtam hogy az állatkínzás igazi volt benne és elfelejtettem mára a jeleneteket.



Fűrész, Az árva, A kör, Becstelen Brygantik. Nekem a horrorfilmek jelenti az igazi filmeket. Vígjátékokat is nézek de rohadt ritkán. Viselkedésemre nem hat ki.


Félni? Ez csak egy film. Hülyeség félni.



Na msot mit gondoltok rólam? NINCS RÁM MÉG A SZERB FILM SE SEMMILYEN FIZIKAI HATÁSSAL SE MENTÁLISAN SE TÖBBIBEN.

2011. szept. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Láttam már már olyan filmet amit nem egyszer mondtak a világ legijesztőbb legbrutálisabb filmének és semmi DE SEMMI nyomot nem hagyott bennem. Még csak meg se rezzentem.
2011. szept. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Aha, ez így egy kicsit ellentmond egymásnak amit írtál. Ez csak egy film-az állatkínzások igaziak. Jó félni nem kell tőle, de komolyan képesek levágni egy elő majom fejét agy rohadt film miiatt? Persze a bevétel biztos megtérítette a majom árát, de te mégis mit szólnál, hogyha elvinnének hogy levágják a fejedet mert áá kellesz a filmbe bocs. Ha erre azt mondod hogy csak egy majom volt, akkor ááh. A majom is ugyanúgy érez mint az ember. Sőt a majom közelebb is áll az emberhez mint pl. a teknős. Hát nem nézném meg az tuti.Már csak emiatt se.

Amúgy a kérdésre válaszolva, bennem nem hagyott az az egy amit láttam. De azt hiszem nem is fogok többet megnézni(társaságban úgy lehet, mármint nem amiatt hogy mondják, hogy de béna vagy stb., hanem mert úgy vicces.)

14L

2011. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%

Hidd el én lennék az az ember aki ha meglát egy embert akármilyen állatot kínozni legszivesebben pankráció ---> chokeslam vagyis folytódobás a gerincét a sziklájára az embernek.


Én nem emlékszem a majom fejének levágására még a teknős kibelezésére sem. Nem is akarok.


Ez van: Szeretem a horrort. Egy szóval sem mondtam hogy akkor élveztem amikor levágják a fejét. Igazából pár hónappal ezelőtt tudtam meg hogy igaziak voltak. Inkább sajnáltam őket. De ettől függetlenül ugyanúgy megnézném a filmek csak az állatkínzós jeleneteket kihagyva.

2011. szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Ja, értem.:)De akkor is inkább mást néznék:) De ez már csak ízléés.
2011. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Máté, én is horrot rajongó vagyok és az a legjobb, hogy az emberkínzások is valódiak :)

1979-ben négy dokumentumfilmes eltűnt a Dél-Amerikai dzsungelben,

miközben filmet forgattak a kannibalizmusról?

Hat hónappal később a New York Egyetem és a Pan American Broadcasting Co.

kereső csapatot küldött az eltűnt filmesek után...

A kutatás eredménye mindenkit elborzasztott?

Ruggero Deodato felkavaró erejű filmjét több mint ötven országban

tiltották be megjelenésekor. A film azonban óriási sikert aratott világszerte...

A videokorszakban hazánkban VHS-en megjelent kölcsönzői változatok

csak előjegyzéssel voltak hozzáférhetőek a Tékákban. Mindenki látni akarta a titkot...

A most megjelenő DVD a digitálisan feljavított vágatlan filmet tartalmazza.

2011. szept. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!