Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, várjátok már a...

Kamaszok, várjátok már a szalagavatót? Mit adtok elő, hol lesz az afterparty?

Figyelt kérdés
Nekünk úgy lesz, hogy első három napot végigpróbáljuk (mintha tavaly is úgy lett volna, hogy a szalagavatós hét napjai végig próbák és no suli), de ez még nem biztos. Annyi a "tuti", hogy lesz egy próba csütörtökön és pénteken is próba - elméletileg. Aztán du. 5-től műsor (mi evolution dance-t táncolunk), utána megyünk az étterembe, majd a Rockyban lesz a parti - ahová ha minden igaz, jönnek velünk az osztályfőnökök, meg még egy-két tanár is. És a kedvenc tanárom lesz a dj. :D Meséljetek!
2011. okt. 7. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hú de jó neked, hogy már ennyi mindent tudsz előre :) Én konkrétan semmit se tudok még, de az osztályfőnök se szerintem! :-D De különösebben nem is izgat... sosem voltam oda az ilyen "felhajtásokért". Max. elmegyek a kötelező próbára (azért nem akarok annyi ember előtt leégni, hogy azt se tudom merre kell menni:D) de tánc meg effélékkel kíméljenek!
2011. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valami fekete ruhában uv csíkokkal tánc aztán az iskolában leszünk éjfélig utána megy mindenki ahova akar

valami ilyesmi lesz:

http://www.youtube.com/watch?v=HPsFP9rwezk

2011. okt. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
és légyszíves ne használj angol kifejezéseket utóbuli sokkal szebben hangzik.
2011. okt. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!