Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az hogy az emberek...

Miért van az hogy az emberek nem segítőkészek?

Figyelt kérdés
pl. elkérem vkitől a hf-t, nem akarja ideanni vagy bármi... bezzeg én oda szoktam adni.ez miért van?16 l
2011. okt. 9. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Oh, ha csak a házi lenne. De hányan sétálnak el haldokló emberek mellett?

Ilyen a világ.

2011. okt. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
jaah de miért?
2011. okt. 9. 11:02
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Addig jó amíg csak a házi miatt van szükséged segítségre!
2011. okt. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha csinálnál házit akkor elkerülnéd azt hogy valaki nem adja oda. :D Persze tudom hogy ez így egyszerűbb, meg nem mindig van ideje és ereje az embernek házit csinálni, de azért egy "házi odanemadás" miatt nem neveznék senkit nem segítőkésznek. Az utcán haldokló emberekről meg csak az a véleményem hogy a 85%-uknak csak a pénz jó mert piát és cigit akarnak venni belőle. Ha kaját adsz nekik pénz helyett akkor elküldenek a p*icsába. A maradék 15%-ot meg nehéz kiválogatni.
2011. okt. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Törpillaa97 ***** válasza:
Mert sokan ezt szokják meg, így nevelik őket, vagy ezt kapják az élettől és azthiszik ez a normális. Pedig közelse....tudom, hogy rossz érzés ezzel szemvesülni, de örülj annak, hogy neked csak a házit nem akarják odaadni! /=
2011. okt. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de nem csak a házira gondoltam hanem más dolgokra is....
2011. okt. 9. 13:48
 7/8 anonim válasza:

Mert a mai emberek leszarják hogy mi történik másokkal!!

De leginkább a gazdagok.

2011. okt. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mert mindenkinek saját maga a legfontosabb... intézd úgy, hogy ne kelljen másokra szorulnod, mert az előbb-utóbb úgy is megbosszulja magát
2011. okt. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!