Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek az milyen dolog...

Szerintetek az milyen dolog hogy az internetes haverjaimra többet írok rá interneten, mint az élőbeli ismerőseimre, az iskolatársaimra?

Figyelt kérdés

Mert az iskolatársaim mondjuk magasról szarnak rám, jobban el tudok beszélgetni az internetes haverokkal, normálisabbak velem. Mégha nem is ismerem őket élőben.

15/F


2011. nov. 3. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem semmi bajod nem lesz tőle, már persze, ha nem az egész életed online éled. A neten könnyebb előítélet-mentes kapcsolatokat kiépíteni, és ha te olyan típus vagy, aki egyébként is nehezebben nyílik meg mások előtt, jó, ha látod, hogy nem veled van a baj, mert igenis vannak emberek, akikkel jól megérted magad.
2011. nov. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs rá szabály, hogy az internetes haverokkal kevésbé kellene jóban lenni, mint a "nem-internetesekkel". Nekem is több haverom van az interneten keresztül, velük tudok beszélgetni akármikor, akármennyit, akármiről. Nem értem, miért baj az, ha valakinek inkább netes haverjai vannak. Ugyanúgy él szociális életet, hiszen nem számítógépes játékokkal játszik.
2011. nov. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ebben semmi furcsa nincs. Az interneten keresztül általában egy közös téma, érdeklődés miatt alakul ki ismeretség. Ezért szerintem velük sokkal jobb kapcsolatot ki lehet alakítani, mert nem azért vagytok jóba, mert egy osztályba jártok, hanem, mert jól kijöttök egymással van bennetek valami közös. A valóságban, ha kicsit keményen is hangzik, de ők jutottak... akár tetszik akár nem osztálytárs marad még, ha nem is jöttök annyira jól ki.
2011. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ez így hosszútávon nem élet. az internetes haverok marha jók ugyan, de egész nap a gép előtt lenni, vagy társadalmi élet helyett interneten "haverkodni" elég kocka és szánalmas dolog is. nem csak az osztálytársakkal lehet barátkozni..

mellesleg honnan tudod, lehet hogyha az egyik internetes haverod a az osztályodba járna, szintén lesz*rna. neten mindenki másnak mutatja magát.

2011. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző:


Már miért lenne szánalmas neten keresztül haverkodni? Az emberek mások, van akinek élőben jobb, van akinek neten keresztül. Miért fáj ez neked?

2011. nov. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

21:13


Ellenkezőleg. A neten általában mindenki a valódi arcát mutatja meg.

2011. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!