Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11-12-13 évesek! Melyik Sims...

11-12-13 évesek! Melyik Sims játék a legjobb?

Figyelt kérdés

A lányomnak szeretnék karácsonyra venni, de nem tudom melyik az igazán jó.


Megvan már neki a Sims2 és a Sims2 házi kedvenc kiegészítő.


A segítségeteket előre is köszönöm.


2011. nov. 8. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sims3 már megjelent én azt ajánlom valamelyik kiegészítővel.Vagy ha az nem fér bele a keretbe akkor csak simán az alapjáték.Sokáig nekem is úgy volt csak meg és nagyon élveztem úgy is :)

14/L

2011. nov. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sims2 évszakok :)

Szerintem azért ez a legjobb,mert ebben van tél,nyár,ősz,tavasz,hóesés meg eső karácsony,újév meg minden^^. Sok új ruha a simeknek. Nálunk mindenkinek ez a kedvenc kiegészítője :)

2011. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok és 13/L :)
2011. nov. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

én 13 éves vagyok és elég sok tapasztalatom van ezzel a játékkal :)

8 vagy annál fiatalabb korom óta játszok vele. Nekem meg van az összes kiegészítő :)

A sims1 szar ...

A sims2-nek jó kiegészítője az évszakok mert abba 4hónap van és érdekes. az állatos kiegészítő nekem annyira nem tetszik.. az egyetemes kiegészítője nagyon jó :) ugyanis ott a diákok életét irányithatja és egyszerűen szuper :)

A többi annyira nem jó.

A sims3 az is jó, mert ott ki lehet a városba már menni, sok új dolog van és jó a világ körüli kiegészítője, ott három országba el lehet menni és felfedezni sírokat, múmiákkal harcolni, stb.. de ehez szükség van az alapjátékra :D

Én a sims2től ajánlom az évszakokat és a egyetemet.

A 3-hoz az alapjáték+világ körül :)

2011. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is a Sims2 Évszakokra szavazok.Persze az egyetem kiegészítője is jó,de én azt hamar meguntam :S.

Vedd meg neki A Sims2 Évszakokat biztos lekötné,egyébként jó ajándék ez karácsonyra.^^ 13/L

2011. nov. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Nekem is nagyon sok tapasztalatom van, igaz én még Sims1-l kezdtem 7-8 évesen.


Sims1: ----

Sims2: ez a kedvencem.


Kiegészítők: Nagyvárosi élet nagyon jó. Ebben apartmanokban lakhatsz, rengeteg az új ruha, bútor, interakció van benne. Valamint új szomszédság is.


Évszakok: Ez olyan kiegészítő amely nélkül szerintem nem lehet jól Simsezni :D Évszakok vannak, sok új bútor, kertészkedni lehet stb...


Jó utat: Ez az egyik legjobb kieg. Mármint az évszakok és a nagyvárosi mellett. Itt nyaralni lehet, bár ezt akkor ajánlom ha az évszakok is megvan hozzá. 3 helyre mehetsz.


Szabadidő: ez szintén nélkülözhetetlen. Erről most nem írnék, az összes kieg. leírását megtalálod a Mysims.hu oldalon :)


Valamint egyetem. :)


Sims3 : nem szeretem. Vagy csak akkor vedd meg, ha veszuel hozzá kiegeket. Azt tetszik benne hogy lehetsz nagyon egyedi.


Remélem segítettem :)


13/L

2011. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előttem szólókhoz hasonlóan, én is az évszakok kiegészítőt ajánlom. 16/L
2011. nov. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben.


Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszát.


Ment a zöld kéz mindenkinek.

2011. nov. 9. 13:59
 9/9 anonim válasza:
A sims 3 mert abba nagyon sok a lehetőség és ha még kiegészítőd is van ugy meg mégjobb ^^
2011. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!