Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-16 éves lányok/fiúk! Ti...

12-16 éves lányok/fiúk! Ti meg vagytok elégedve az iskolátokkal?

Figyelt kérdés
Ha tetszik, akkor írjátok le, hogy miért. Ha meg nem tetszik, akkor meg azt indokoljátok.
2011. nov. 10. 18:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
34%

Rühellem. Vagyis, hát...van amiért jó, van amiért nem. Nagyon szűk kör van, nem tudom, járunk-e oda 120-an, ami nekem elég nyomasztó, mert ezelőtt egy 430 fős suliba jártam, ahol királylány voltam:):$ Viszont annyival jobbá tett ez a suli, hogy nem vagyok felszínes, kibontakoztam. A közösség szót szerintem mondjuk nem ismerik, a tanárok közül összesen kettő tud magyarázni, a többi meg bunkó, beleszól az életembe és nem tud tanítani. Tehát már várom, hogy elmenjek.

14L

2011. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Én most lettem gimis... annyival jobb, másabb, mint az általános!(: Imádom, hogy nem szólnak bele az öltözködésbe, a sminkelésbe, hajfestésbe stb., hanem szinte felnőttként kezelnek. Sok újdonság van itt, nagyon szeretem a hangulatát a sulinak, egy kicsit családias hangulata van, bár az idegesít, hogy naponta kb. 100 olyan embert látok a folyosókon, akit még életemben nem láttam... :DD De elmondhatom, hogy tényleg szeretem a sulimat. Az osztálytársaim nagyon jófejek, bár már megy a klikkesedés, és még sokan nem tudtak olyan jól beilleszkedni, pl. én is még csak pár emberrel vagyok jóban, de meg vagyok elégedve az osztállyal. A tanárok többsége is kedves, viszont van 1-2, akit ki nem állhatok, köztük az osztályfőnököt, aki egy képmutató, álszent *********. :DD Mindenki utálja őt, de hát ez van. Azért jobb pillanataiban tud kedves is lenni, de ez ritka... :D Mindent összevetve örülök, hogy idejöttem, mert nagyon jó sulinak tartom. 15/L
2011. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

14 éves lány vagyok, 8.-os. Imádom a suliban, r.hadtul fáj, hogy ez az utolsó évem itt, velük. Nemegyszer sírtam már az idén, mi lesz még évvégéig. :S

Nálunk elvileg nem lehetne kivágott blúzokban, vállpántos felsőkben, magassarkúban, shortnadrágban, stb jönni suliba, hajat festeni, műkörmöt csináltatni, sminkelni mégse szólnak a tanárok a legtöbbször (igaz, csak 3munknak van műkörme, magassarkúban nem jár senki, csak 2-3cm-esben, ami semmi, hajfestés pedig volt/van 1-2 diáknál, a ruházatot meg kb lesz.rják, sminkelni se sokan szoktunk)

A tanárok többsége nagyon jó fej, beszélgetünk órákon, jó a hangulat, stbstb...Az osztálytársaimat imádom, nagyon hülyék és aranyosak ésésésés....:)) Igaz a fiúk "kicsit" perverzek, de ezt már azt hiszem megszoktam. Az ofőm meg egy majom, de ezt is sikerült megszoknom.

2011. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

fúj....nem


szar a kaja,a legtöbb tanár nem is tanít normálisan,sokan csak pofára osztályoznak,a takarítónyanya beszólogat a folyosó...és még sorolhatnám


13l

2011. nov. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én elvagyok a sulimmal...

1.-2.-ban utáltam ezt a sulit mert eléggé sok problémám volt tanárokkal is és a többiekkel is egyaránt.

De igazából már ekkor is jobban viseltem a sulit mint általánosban.

Most 3.-os vagyok jelenleg. Idén kezdtem el megszeretni ezt a sulit. /nem is ide akartam jönni így ez is rátett egy lapáttal/ Tanárok sokszor nem a legjobbak voltak mert több olyan hogy aki tehetséges azzal foglalkozik. Idén két tanárt váltottak az osztálynak, és azokkal a tárgyakkal azóta rendben vagyok, szimplán órai oda figyeléssel.

Idén sokkal jobb is az átlagom mint eddig. / 2 tárgyból állok 2esre tavaly tavalyelőtt 3 tárgyból álltam bukásra úgy hogy épp hogy átrugdostak/

Tanárok: többnyire jó tanárok vannak /1el ha volt problémám/ szerencsére tárgyakat is jol adják le meg szerencsére meg van a humorérzékük is / pl. ha beszólok órán valamit poénból kiröhögnek de nem rossz szándékból/

Többiek a suliba: egy-két gyerekkel vagyok így el.. mert eléggé másabb a gondolkodás módom mint a többieké

2011. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Jah, a suli jó, bár nem szeretem, de tudom, hogy azért felvételiztem stb, mert ez később jó lesz nekem, ezért valamennyire igyekszem stb., egyetlen ami zavar, az osztályfőnök, egy degenerált vén fapuna... (Pl.: Egyik JÓ gyerek megkérdezte a tanárt, hogy biztos ezt a feladatot akarta-e feladni, mert hogy párban kell csinálni, aztán elvette az ellenörzőjét, pedig a srác bocsánatot kért stb., de ez nem számít...)
2011. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szeretem a sulimat. Az általánost a végén már nagyon rühelltem, így mikor gimibe kerültem, rögtön imádtam. Most már azért nem imádom:), de még mindig szeretem. A tanárokkal is meg vagyok elégedve átlagban, osztályom se rossz, az iskola légköre is. A tanítás színvonalas, megadja azt a szintet amit elvárok és ami fog kelleni a továbbtanuláshoz. Nem bántam meg soha hogy ide jelentkeztem anno. 17/L

(most nézem hogy 12-16..na mindegy, egy évvel lemaradtam:))

2011. nov. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
Én imádom:) Most kerültem gimibe,és az általánost is nagyon szerettem,de ez,talán még annál is jobb:) Vagy ha nem is jobb,de ugyanolyan jó. Imádom a suli légkörét. A viszonylagos rendet,fegyelmet. Az osztályomat. Meg a tanári kar..húú. Ritka jó. Egy tanár van csak,akit utálok,és még néhány,akit nem szeretek kifejezetten,de azért elvagyok velük. Ez elég nagy teljesítmény,nem?:) A többit szeretem:) És hát franciaaaaa :)) ♥
2011. nov. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
imádom, pedig van hogy este 6-7-ig bentvagyok. szeretem az osztálytársaimat, a várost, ahol van, a kollégiumot, a tanárokat, MINDENT. életem eddigi legjobb döntése volt.
2011. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nekem ez az utolsó évem a sulimban, de megvagyok. Az osztálytársaimmal mind jóban vagyok, az ofő elég normális, a tanárokkal is elvagyok, valakit kevésbé bírok (annak csak ülök az óráján k*sban) valakit jobban.
2011. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!