Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nagy kárt tesz a hajamnak ha...

Nagy kárt tesz a hajamnak ha 1héten 2x kivasalom?

Figyelt kérdés
Ha hetente 2x kivasalom a hajam ( 170-190 fokon, ami hajvasalásnál nem sok)Nagy kárt teszek a hajamban?
2011. nov. 10. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Igen.
2011. nov. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Fénytelen, egészségtelen hajad lesz.

Maradj természetes, ne kövesd a sok gennyes ny*morék f*sszopó k*rvát.

2011. nov. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Szia, én egy "gennyes f*sszopó k*rva" vagyok, aki 2 naponta kivasalja a haját, de csak 100fokon. Hogy miért? Mert 2 naponta mosok hajat és a frissen mosott, nem vasalt hajam, kb olyan, mint egy vadabb féle oroszlán. Üdvözletem.

14L

2011. nov. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen kárt tesz,azt,hogy mekkorát nem tudom.

Én is elég sokat vasalom,de akkor 200fokon, igazából nem látszik a hajamon,hogy bármi baja lenne,pedig már jó pár éve vasalom. A fodrászhoz járok és ő ajánlott samponokat meg ilyen hajkencét amiben vitaminok vannak vagy mik,nem igazán tudom. Nem kerülnek annyira sokban.

De azért próbáld minél kevesebbet vasalni.

Pl nekem van,hogy göndör a hajam,abból másnap hullámos lesz, harmad nap felkötöm-felkontyolom,csütörtökre megmosom és szög egyenes,pénteken meg csavarok bele néhány göndör fürtöt.. de ez nem mindig így van,csak példaként írtam,hogy nem kell sokat vasalni a hajat:))

15l

2011. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hajadtól is függ.Én évek óta vasalom volt,hogy naponta 5-ször még is nagyon szép a hajam.Nem töredezett,dús,fényes és szép hosszú pedig még festve is van feketére.Én szerencsés vagyok!Még a fodrászom/akihez ritkán járok/is megdicsér,hogy mennyire szép a hajam pedig milyen ritkán van átvágva.
2011. nov. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!Másodiktól kérdezném miért is gennyes ny*morék f*sszopó k*rva az aki vasalja a haját?Én egy átlagos nő vagyok minden extra nélkül,nevelem a 4 hónapos kislányomat a párom tisztességesen dolgozik és teljes nyugalomban és szeretetben élünk.Kérdezem én miért is baj ha időnként kivasalom a hajamat?Én soha nem beszélek így csak most muszáj volt kiemelnem a soraidat.

Inkább nőj fel!

2011. nov. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Én hetente 1x vasalom 230 fokon, az enyémnek semmi baja sincs, így is többet nő egy évben (12 cm helyett olyan 18 cm-t), mint azoknak, akik soha nem vasalják. :D A vége sincs jobban eltörve, mint mások hajának. Ennyit erről (részemről)


3.-nak: Nincs is 100 fok a hajvasalókon, a legkisebb az 150 fok. (esetleg 130, de az már akkor nagyon régi hajvasaló)


14/L

2011. nov. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nekem a hajvasalómon 100-230-ig fokig vannak és nem olyan régi,jó hát nem is a legújabb,de van 100 fokos..
2011. nov. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a hajad szerkezetétől függ


én pl nem vasalom,nem göndörítem,semmit nem csinálok vele,mégis mindig hullik,töredezik...


13l

2011. nov. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem :) van olyan ember aki minden nap vasalja a haját és nem tesz semmi kárt.;)
2011. nov. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!