Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ez főleg a szakközép/gimnázium...

Ez főleg a szakközép/gimnáziumi tanulókhoz szól. Nálatok egy 10-es skálán mekkora a fegyelem az osztályban?

Figyelt kérdés

Bocs, hogy ezzel piszkálom a népet, de voltam olyan okos, hogy ezt választottam házi dolgozat témájának.

Arra lennék kíváncsi, hogy ha nagy a rendetlenség, akkor annak mi az okozója, és mit tesztek, illetve tesznek ellene.

Persze az is téma, hogy ha esetleg fegyelmezett a társaság, akkor az miért van?


Annyit még azért leírok, hogy a tízes a vasfegyelem az egyes meg az állatkert.


2011. nov. 13. 18:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, de hogy számban is meghatározzam 10/-10 extrán kib*szott nagy állatkert
2011. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nálunk is tanárfüggő,ha magyar van azt az ofő tanítja olyankor 10/10 vagy 9,de pl fizikán 10/4 mert elég laza a tanárunk,mondjuk nekem jó így is,amit felír a táblára lemásolom,ha vmit nem értek azt meg elolvasom a könyvbe.De ált olyan 10/7-8 szokott lenni,annyira nem vunk rosszak.Egyébként lányosztály vunk,nincs egy fiú se.


L/15

2011. nov. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Utolsó: hol lehet oda jelentkezni? Szívesen beszállnék egy kis leszbi partyba:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2011. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nyolcosztályos gimi:

Van, hogy 10/9,5, máskor 10/2


Nagyon tanárfüggő, ha olyan van benn, aki kivívta a tiszteletünket és/vagy a szeretetünket, akkor a légy se zümmög, ha mégis, egy rászólás elég. Rajzórán viszont, ahol a tanárnő azt se tudja, kik vagyunk és mit csinálunk ott, egész napra meg lehet tanulni mindent, a fiúk szellemként süvítenek körbe, elveszik az interaktív tábla távirányítóját...


10.o

2011. nov. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
10/8
2011. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Tanártól függ történelmen 10/10 mert ott szinte senki nem mer megszólalni olyat ami eltér a tananyagtól.

Matekon 5-6/10 a tanár gyakran poénkodik utána meg csodálkozik hogy a fél osztály elkezd beszélgetni,bezzeg ha a túrázásról van szó akkor érdekli is őt a matek...

Hittan laza 4/10 de a tanárt annyira nem zavarja

egyéb olyan 7-8

2011. nov. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezért nem szeretem az osztályomat,holtcsend van minden órán.

Nem ezt szoktam meg általánosban,ott nyugodtan pofázhattam az első padban.:D Itt meg némaság van,mondjuk benne van a pakliban,hogy vallásos suli,szóval 10per10.

2013. ápr. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!